top of page

Sesja  WHITE

Jako sesja rodzinna, ciążowa, kobieca portretowa, dziecięca czy na roczek, a nawet noworodkowa.

Ujęcia a'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje. Wykonywane w zaaranżowanym do tego jasnym studio, przypominającym pokój sypialniany z dużym oknem. W sesji WHITE nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie.

  • sesja dla całej rodziny oraz

  • jako sesja portretowa/kobieca

  • dla sesji noworodkowej wybierz sesję WHITE noworodkową

  • sesja trwa od  30 min -1,5  godziny

  • sesja w studio - naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a'la lifestyle

  • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją (szczególnie polecam  biele, czerń lub szarości)

  • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji 

WHITE inaczej SIMPLE, KAŻDA INNA A JEDNAK COŚ JE ŁĄCZY. MIŁOŚĆ.

W sesji WHITE nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Wasze historie.

Sesja ma charakter naturalny, zarówno w pozach jak i samej edycji, czyli nie ma intensywnego retuszu. Zdjęcia sprawiają wrażenie wykonanych przy świetle naturalnym, są lekko ziarniste, chropowate a jednocześnie świetliste i  piękne. Mają w sobie ogrom emocji, naturalności i uczuć.  

Dla sesji rodzinnych i dziecięcych do dyspozycji oprócz stylizacji przypominającej pokój, są drewniane akcesoria, a dla mam w ciąży suknie.

Przy sesjach na roczek, używane są również akcesoria w postaci złotych lub srebrnych girland oraz bardzo naturalnie wyglądające makiety Naked tortów.

Sesje WHITE widoczne w tym panelu dotyczą sesji :

brzuszkowych, rodzinnych, dziecięcych dla dzieci 5mc +, sesji na roczek oraz kolejne urodziny, a także sesji dla par, sesji portretowych czy pokoleniowych.

W pakiecie STANDARD istnieje możliwość wykonania portretów ART jako ujęcia dodatkowe, bez konieczności umawiania się na drugą sesję - szczególnie ważne, jeśli podobają się Wam oba rodzaje sesji.

Sesja z powodzeniem może zostać wykonana jako sesja noworodkowo - rodzinna w pierwszych 2 tygodniach życia maluszka jak i u dzieci do 5 mc życia- W TYM CELU ZAREZERWUJ SESJĘ NOWORODKOWĄ WHITE.

Rezerwacje przyjmowane są nawet z 6 miesięcznym wyprzedzeniem!

Jak się przygotować ?

WHITE a może BACK? 

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, czy to sesja rodzinna, dla dziecka czy sesja kobieca plan jest podobny.

 

Sesje jak nazwa wskazuje są WHITE, nie tylko ze względu na otoczenie ale i na to jak powinniście się ubrać. 

Zatem mile widziana jest biała lub jasna garderoba bez wyraźnych wzorów czy printów. Może być to t-shirt lub koronkowa tunika czy casualowa koszula dla mężczyzn.  Sesja white przepięknie fotografuje się również w czerni, zatem jeśli Waszym kolorem jest czerń wybierzcie dla wszystkich modeli jednakowy kolor - biel, czerń lub szary.  Wybór i dopasowanie garderoby znacznie wpłynie na końcowy efekt Waszej sesji. 

Świerze włosy, zadbane paznokcie, dla mamy lekki - rozświetlający makijaż lub podkreślenie rzęs. Potraktujcie to jako dzień relaksu. Nie mówię tu o pełnym manicure oraz wizażu, jednak Wasze dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą Waszą pamiątką na całe życie.

W razie potrzeby współpracuję z profesjonalnymi wizażystami.

O chęci skorzystania z makijażu PRO proszę informować  podczas rezerwacji sesji. (makijaż PRO jest polecany do każdej sesji, również naturalnej white)

I najważniejsze. Sesja ma być pamiątką na całe życie, ale i również fantastycznym przeżyciem na samej sesji, zatem zrelaksujcie się, nie stresujcie i bądźcie sobą, a wszystko będzie idealnie. Obiecuję!

Galeria WHITE wszystkie
ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

sesja white, sesja rodzinna, sesja white wrocław, prosta sesja wrocław, sesja rodzinna white wroclaw, sesja na roczek, sesja na roczek wroclaw, sesja na urodziny worclaw, sesja na urodziny dla mamy, sesja na prezent, sesja w bieli, sesja black, sesja urodzinowa, sesja z tortem, sesja naturalna wroclaw, sesja zdjęciowa wroclaw, biała sesja zdjeciowa, 

bottom of page