top of page

Każdy ślub jest inny, a każda Panna Młoda marzy o tym najpiękniejszym.

 

Wychodząc naprzeciw Waszym pragnieniom i oczekiwaniom dostosowujemy ofertę dla każdej pary indywidualnie. Oprócz przepełnionych miłością, naturalnych zdjęć, otrzymacie spersonalizowane produkty takie jak książki, albumy i piękne opakowania.

Ślubna galeria

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji 

Śluby i sesje Ślubne to ujęcia reportażowe, a także zdjęcia pozowane oraz 'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje.

 

W sesji reportażowej czyli przygotowaniach, ceremonii zaślubin czy przyjęciu wykonywane są głównie ujęcia reportażowe, pozwalające na zachowanie intymności Waszej i Waszych gości. W krótkich przerwach wykonujemy ujęcia pozowane na Wasze życzenie.

 

W sesji plenerowej, nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Sesja plenerowa ma charakter reportażu pozowanego. Zazwyczaj zabieram Was na inscenizowany spacer, zarówno w sesji narzeczeńskiej jak i ślubnej.  

skrócie

Stawiam się na wyznaczoną przez Was godzinę.

Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, łzy wzruszenia, ceremonię, przyjęcie oraz to co wydarzy się przed, ale…zachęcam do skorzystania z opcji bezpłatnej obecności fotografa na przygotowaniach, czy to w domu czy hotelu. 

Oczywiście możecie sobie zażyczyć reportaż z samej ceremonii i przyjęcia, jednak zdjęcia z przygotowań pięknie dopełniają album.

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem studio. Rezerwacja jest jednoznaczna z akceptacja regulaminu studio.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

sesja ślubna, sesja narzeczeńska, sesja dla narzeczonych, fotografia ślubna, fotografia ślubna wrocław, fotograf na ślub z wrocławia, ślub we wrocławiu, sesja ślubna, sesja ślubna w górach, sesja ślubna nad morzrem, sesja ślubna alpaki, sesja ślubna w dniu ślubu, sesja ślubna w inny dzień,  fotograf na ślubb, fotograf na ślub kościelny, fotograf na slub cywilny, ślub cywilny we wrocławiu, ślub cywilny w lesie, ślub kościelny we wrocławiu, ślub koscielny, reportaż ze ślubu, reportaż c ceremonii zaślubin, reportaż z wieczoru kawalerskiego, fotograf na ślub cywilny, fotograf na ślub koscielny, najlepszy fotograf slubny, najlepszy otograf ślubny dolny śląsk, wychodzę za mąż 2021, kiedy przesunąć ślub,  ślub a kwarantanna, ślub w zimie, sesja ślubna we wrześniu, 

bottom of page