top of page

PORTRETY ART

Sesje ART to przepiękne, ekskluzywne portrety artystyczne.

Czarno białe klasyczne kadry fotograficzne oraz kolorowe portrety "malarskie"

Artystyczne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w salonie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych foto książkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

NIC NAS NIE OGRANICZA

Sesja studyjna ART, nie ma ograniczeń wiekowych, tym bardziej ograniczeń co do płci.

Ponadczasowy portret dla Ciebie, Twojej rodziny, mamy, przyjaciółki czy ojca.

Powodzeniem cieszą się sesje brzuszkowe oraz sesje dla par.

 

Sesje rodziców z maluszkami oraz nas, dorosłych z naszymi rodzicami czyli sesje pokoleniowe.

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji.

SESJE ARTYSTYCZNE, PRZEPIĘKNE PONADCZASOWE I EKSKLUZYWNE PORTRETY.

Klasyczna fotografia studyjna przeżywa swój renesans, zatem szczęśliwa jestem, że moje Portrety cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem mimo, iż sż produktem ekskluzywnym.

Artystyczne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w salonie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych fotoksiążkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

W trakcie sesji, wykonamy zarówno klasyczne czarno- białe kadry studyjne, jak i stylizowane "malarskie" portrety. Zapewne, znacie je przede wszystkim, z moich sesji dziecięcych oraz sesji brzuszkowych MOTHERHOOD prezentowanych między innymi w ramach Nocy Muzeów, oraz targów fotograficznych w NOT (Wrocław 2019) 

Sesja studyjna ART, nie ma ograniczeń wiekowych, tym bardziej ograniczeń co do płci. Nie ma chyba żadnych ograniczeń. Zatem jeśli marzysz o ponadczasowym portrecie dla siebie, czy swojej rodziny, mamy, przyjaciółki czy ojca - napisz do mnie. 

Sesja może zostać wykonana jako sesja rodzinna, portretowa, kobieca, biznesowa, dziecięca, czy nawet noworodkowa. Powodzeniem cieszą się sesje brzuszkowe oraz sesje dla par. Sesje rodziców z maluszkami oraz nas, dorosłych z naszymi rodzicami.

Często wybieracie też ten rodzaj sesji jako sesję MAMA I JA czy portret ojca z dorastającym synem. Jeśli marzysz o sesji portretowej ze swoim ukochanym psim pupilem, również nie ma przeszkód. Zatem o jakiej sesji marzycie Wy?  

W portrecie rodzinnym skupimy się na ponadczasowości, w portrecie stylizowanym dorastającego dziecka na jego charakterze, a w sesji brzuszkowej, czy mamy z dzieckiem na sile jaką w sobie mają. Wszystko to zamkniemy w przepięknym kadrze fotograficznym.  

Jak się przygotować ?

MALARSKI PORTRET STYLIZOWANY CZY KLASYCZNY? 

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, czy to sesja rodzinna, dla dziecka, sesja brzuszkowa, czy sesja męska plan jest podobny.

 

Każda sesja wymaga przygotowania - portret ekskluzywny szczególnie. 

Jeśli marzysz o stylizowanym portrecie, a twoją pasją jest gra na skrzypcach - koniecznie zabierz je ze sobą. A to tylko przykład. Formularz informacyjny, który otrzymasz po rezerwacji pomoże spersonalizować Twoją sesję. Studio dysponuje własną garderobą- wykorzystywaną szczególnie podczas sesji kobiecych czy sesji brzuszkowych.

Wybór i dopasowanie garderoby znacznie wpłynie na końcowy efekt Waszej sesji. Przed o raz po rezerwacji pozostaję do Twojej dyspozycji oraz służę pomocą i inspiracjami. 

Świeże włosy, zadbane paznokcie,  dla kobiet rozświetlający makijaż lub podkreślenie rzęs. Potraktujcie to jako dzień relaksu.

Wasze dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą Waszą pamiątką na całe życie.

Studio współpracuje z profesjonalnymi wizażystkami, np znaną i cenioną  Moniką Witek.

O chęci skorzystania z makijażu PRO proszę informować  podczas rezerwacji sesji. Makijaż u Naszych wizażystek możesz zarezerwować także samodzielnie. 

 (makijaż PRO jest polecany do każdej sesji, również naturalnej white oraz pleneru choć w tym ostatnim przypadku ma nieco delikatniejszy charakter)

I najważniejsze. Sesja ma być pamiątką na całe życie, ale i również fantastycznym przeżyciem na samej sesji, zatem zrelaksujcie się, nie stresujcie i bądźcie sobą, a wszystko będzie idealnie. Obiecuję!

GALERIA ART Wszystkie
ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

portret artystyczny, motherhood kasia żolik, mtherhood, portret malarski, ekskluzywna sesja wroclaw, kasia żolik fotografia, wydruki w passeparout, dobra sesja we wrocławiu, dobry fotograf wroclaw, polecany fotograf wroclaw, zdjecia kolekcjonerskie, fotografi ekskluzywna wroclaw, portret stylizowany wroclaw, sesja na zamówienie , sesja na zamówienie wroclaw, wystawa fotograficzna wroclaw, profesjonalna sesja rodzinna, sesja męska, fotograf portretowy wroclaw

bottom of page