top of page

Sesja na roczek - WHITE - Stasiu

Roczki opanowały studio w końcówce roku!

Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Stasiu wraz z rodzicami otrzymali swoją sesję w postaci vouchera prezentowego!

Czy zdjęcia to dobry pomysł na prezent z okazji roczku? Myślę, że ta galeria rozwieje wszystkie wasze wątpliwości. Dla mnie to mega wartościowy prezent- i nie dlatego, ze ja jestem osobą sprzedają go - a dlatego, że te zdjęcia pozostaną na zawsze, ich wartość będzie rosła z każdą chwilą, z każdym minionym rokiem, a emocje w nich zapisane towarzyszyć będą im już zawsze!

Cudna rodzinka! Cudny Stasiu!Jak przygotować się do sesji White- na roczek?

  • Zarezerwuj sesję w miarę możliwie- na godzinę między drzemkami dziecka. Nie chcemy trafić w czas kiedy maluszek będzie miał zły nastrój spowodowany czasem drzemki.

  • Postaraj się aby sesja była pierwszą większą aktywnością dziecka tego dnia - czyli zadbaj aby w tym dniu, nie było wizyt lekarza, czy intensywnych zajęć ruchowych przed sesją. Ułatwię ci to, gdyż sesje dobywają się w godzinach porannych.

  • Zabierz dobry nastrój i białą garderobę. Dla solenizanta obowiązkowo białe body ew. z delikatnym ciemniejszym akcentem- np 3 guziczkami przy dekolcie. W razie czego w studio dostępne są kolekcje dziecięce w bieli.

  • Dla Was- rodziców, także zabierz białe góry. Doły najlepiej w odcieniach ziemi, ale ponadczasowy jeans także się sprawdzi. Zdjęcia odbywają się zazwyczaj bez obuwia - kochamy gołe stopy przy tego typu kadrach! Jednak jeśli macie chęć zadbać o buty pasujące do stylizacji - koniecznie muszą być to czyste buty zmienne ubrane w studio.

  • To tyle! Resztę zostaw mi! Balony, subtelne girlandy, literki, cyferki, drewniane zabawki i wszystko to co widzisz na zdjęciach- to rekwizyty studio!

Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Sesje WHITE realizowane są jako sesje rodzinne, niemowlęce, ciążowe, pokoleniowe, dla par, kobiece i męskie, a także noworodkowe które zarezerwujesz w panelu sesji noworodkowej.Więcej o sesji WHITE lub ART na roczek przeczytasz tutaj

Więcej o produktach do ekspozycji zdjęć jak fotoalbumy przeczytasz tutaj


ABC sesji na roczekSesja zdjęciowa Środa Śląska, Sesja na roczek Środa śląska/Wrocław

50 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page