top of page

Sesja noworodkowa Stylizowana & WHITE - Olaf


Coraz częściej wybieracie sesje łączone, czyli pakiet sesji Stylizowanej oraz korzystacie z możliwości wykonania jednocześnie drugiej sesji czyli WHITE, tak było i tym razem.


Rodzice Olafka marzyli o klasycznych, kolorowych ujęciach stylizowanych samego maluszka, ale i zapragnęli przepełnionych miłością i naturalnych kadrów rodzinnych - uwielbiam takie połączenia!


Jak to się odbywa? Wystarczy zarezerwować główną sesję w minimum pakiecie STANDARD oraz w formularzu który otrzymasz po rezerwacji zaznaczyć chęć skorzystania z drugiej sesji w trakcie tego samego spotkania. Jeśli warunki będą ku temu sprzyjające, a sesja główna przebiegnie sprawnie wykonamy drugą sesję z innego rodzaju - tutaj WHITE (bezpłatnie, bez pakietu zdjęć - jeśli zechcecie będziecie mogli wykupić ujęcia w cenie jaka widnieje w pakietach wybranej dodatkowo sesji zatem w bardzo atrakcyjnej opcji).Poznaj Olafka i jego cudowną siostrę Nikolę !


Jak prezentuje się gotowa sesja na wydrukach?

Przepięknie!


Ponownie postawiliśmy na odbitki jedwabne i LITE albumJeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE, Art lub sesje łączone zarezerwujesz całkowicie online tutaj


* sesje łączone są możliwe we wszystkich sesji od pakietu STANDARD


Wystarczy zarezerwować główną sesję, a dodatkowo wybrany rodzaj sesji zostanie wykonany bezpłatnie. Więcej o sesji łączonej przeczytasz tutaj
62 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page