• Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

© 2020 by  Kasia Żolik Robietofoto.pl 

 

Sesja na roczek WHITE

Ujęcia a'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje. Wykonywane w zaaranżowanym do tego jasnym studio, przypominającym pokój sypialniany z dużym oknem. W sesji WHITE nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Sesja sprawdzi się zarówno jako sesja na roczek jak i kolejne urodziny

 • sesja na pierwsze urodziny dla dziecka

 • sesja na kolejne urodziny 2, 3, 6 jak i 30-ste

 • jako sesja rodzinna lub dla samego dziecka

 • sesja trwa od  30 min - 1  godziny w zależności od aktywności dziecka

 • sesja w studio - naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a'la lifestyle

 • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją (szczególnie polecam  biele, czerń lub szarości)

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

Sesja na roczek ART

Pozowane, bardzo ekskluzywne kadry. Klasyczne czarno białe jak i kolorowe, malarskie ujęcia fotograficzne. 

Idealnie sprawdzi się jako sesja na roczek, portret ostatnich dni drogi mlecznej mamy i maluszka czy po prostu klasyczny portret rodzica z dzieckiem. 

 • jako sesja na roczek, ale również dla  noworodków i starszych dzieci. 

 • jako sesja mama i ja, lub sesja rodzinna

 • sesja trwa od 45 min do 90 min

 • sesja w studio, ekskluzywne, klasyczne kadry fotograficzne przeplatane z malarskimi ujeciami. 

 • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją .

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

O sesji 

KAŻDA INNA, KAŻDA WYJĄTKOWA TAK JAK TY.

WHITE CZY ART?

WHITE inaczej SIMPLE, KAŻDA INNA A JEDNAK COŚ JE ŁĄCZY. MIŁOŚĆ.

ART - wyjątkowe, ponadczasowe i ekskluzywne portrety. 

W sesji WHITE nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Wasze historie.

Sesja WHITE ma charakter naturalny, zarówno w pozach jak i samej edycji, czyli nie ma intensywnego retuszu. Zdjęcia sprawiają wrażenie wykonanych przy świetle naturalnym, są lekko ziarniste, chropowate a jednocześnie świetliste i  piękne. Mają w sobie ogrom emocji, naturalności i uczuć.  

Przy sesjach na roczek, używane są również akcesoria w postaci złotych lub srebrnych girland oraz bardzo naturalnie wyglądające makiety Naked tortów. Do dyspozycji jest również mnogość drewnianych, neutralnych zabawek. 

Sesja ART to pozowane ujęcia z dbałością o każdy szczegół. Każde ujecie jest odrębnym dziełem sztuki. Na sesji wykonamy zarówno czarno białe klasyczne, kadry fotograficzne jak i znane Wam malarskie ujęcia. 

W pakiecie STANDARD istnieje możliwość wykonania portretów ART oraz kupienia ich jako  ujęcia dodatkowe, bez konieczności umawiania się na drugą sesję - szczególnie ważne, jeśli podobają się Wam oba rodzaje sesji.

Rezerwacje przyjmowane są nawet z 6 miesięcznym wyprzedzeniem!

 

Jak się przygotować ?

POTRAKTUJCIE TEN DZIEŃ JAK ŚWIĘTO

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, czy to sesja rodzinna, dla samego dziecka czy sesja ART plan jest podobny.

 

Sesje WHITE, jak  nazwa wskazuje są white , nie tylko ze względu na otoczenie ale i na to jak powinniście się ubrać. 

Zatem mile widziana jest biała lub jasna garderoba bez wyraźnych wzorów czy printów. Może być to t-shirt lub koronkowa tunika czy casualowa koszula dla mężczyzn.  Sesja white przepięknie fotografuje się również w czerni, zatem jeśli Waszym kolorem jest czerń wybierzcie dla wszystkich modeli jednakowy kolor - biel, czerń lub szary.  Wybór i dopasowanie garderoby znacznie wpłynie na końcowy efekt Waszej sesji.  

Świerze włosy, zadbane paznokcie, dla mamy lekki - rozświetlający makijaż lub podkreślenie rzęs. Potraktujcie to jako dzień relaksu. Nie mówię tu o pełnym manicure oraz wizażu, jednak Wasze dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą Waszą pamiątką na całe życie.

Jeśli chcecie wykonać  również wspólne zdjęcia rodzinne, przygotujcie się do zdjęć - spójna w stylu i kolorystyce garderoba. 

Warto zadbać o spójną garderobę dla wszystkich uczestników sesji, w sesji WHITE to odcienie bieli, beżu, szarości lub czerni. Proszę unikać jaskrawych oraz wyrazistych kolorów jak i wzorów. Styl boho sprawdzi się zawsze!

W sesji ART korzystacie najczęściej z mojej studyjnej garderoby tj body, suknie czy bielizna i woale. Zachęcam jednak do zabrania ze sobą bielizny osobistej jak i pełnej garderoby. Oczywiście służę pomocą oraz konsultacją.