top of page
IMG_4117.jpg

SESJA MĘSKA

Sesje męskie zarezerwujesz jako sesję ART lub sesję WHITE.

ART to przepiękne, ekskluzywne portrety artystyczne.

Czarno białe klasyczne kadry fotograficzne oraz kolorowe portrety "malarskie"

WHITE to lekkie, świetliste i naturalne zdjęcia,.

Przepiękne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w gabinecie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych foto książkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

IMG_1493.jpg

NIC NAS NIE OGRANICZA

Sesja męska nie ma ograniczeń wiekowych.

 

Sesje bardzo chętnie wybierane są przez klientów samodzielnie, jak i zamawiane przez bliskich w postaci voucherów prezentowych, na urodziny, na pamiątkę, dla uczczenia rocznicy,  czy dla samej przyjemności modela.

IMG_1096.jpg
42122194_1998079653546310_72531526756870

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

50673270_2171695869518020_35984994966794

O sesji.

SESJE MĘSKIE, PRZEPIĘKNE PONADCZASOWE I EKSKLUZYWNE PORTRETY.

Klasyczna fotografia studyjna przeżywa swój renesans, zatem szczęśliwa jestem, że moje Portrety cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem mimo, iż są produktem ekskluzywnym.

Artystyczne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w gabinecie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych foto książkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

Zależnie od tego, który rodzaj sesji wybierzesz, wykonamy klasyczne czarno - białe kadry studyjne, jak i stylizowane "malarskie" portrety - w sesji ART lub lekkie, naturalne kadry - w sesji WHITE.

Zaplanuj dzień bez pośpiechu, wstań o poranku, wypij ulubioną kawę, zadbaj o włosy, dłonie, o siebie i swoje wnętrze, a na sesji ukoronujemy to najpiękniejszymi portretami, które pozostaną z Tobą na lata.  

Sesja męska nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma żadnych ograniczeń.

Jak się przygotować ?

MALARSKI PORTRET CZY SESJA WHITE  

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, plan jest podobny.

 

Każda sesja wymaga przygotowania - portret ekskluzywny szczególnie. 

Formularz informacyjny, który otrzymasz po rezerwacji pomoże spersonalizować Twoją sesję. 

Wybór i dopasowanie garderoby znacznie wpłynie na końcowy efekt Twojej sesji. Przed o raz po rezerwacji pozostaję do Twojej dyspozycji oraz służę pomocą i inspiracjami. 

Świeże włosy, zadbane paznokcie, nawilżona cera  to konieczność. Potraktuj to jako dzień relaksu. Twój wyjątkowy dzień.

Twoje dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. 

W dniu sesji nie stosuj nowych kosmetyków, które mogą podrażnić skórę. Zwróć także uwagę na ostrze maszynki do golenia- zaczerwieniona skóra nie wygląda efektownie.

Jeśli marzysz o stylizowanym portrecie, a twoją pasją jest np. gra na skrzypcach - koniecznie zabierz je ze sobą. A to tylko przykład.

I najważniejsze. Sesja ma być pamiątką na całe życie, ale i również fantastycznym przeżyciem na samej sesji, zatem zrelaksuj się, nie stresuj i bądź sobą, a wszystko będzie idealnie. Obiecuję!

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

sesja męska wrocław, sesja dla chłopaka, sesja zdjęciowa dla męża, sesja aktowa wrocław, sesja męska aktowa, sesja zdjęciowa dla chłopaka wroc, fotograf męski, akt meski wrocław, akt męski wrocław, zdjecia dla chłopaka, sesja zdjeciowa dla męża, 

bottom of page