top of page

Sesja na roczek - WHITE - Maksymilian

Kolejny przepiękny roczek White w studio!

Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Roczek dziecka to doskonały pretekst do sesji dziecięco rodzinnej. Subtelny akcent złotej girlandy nawiązuje do urodzin, nie przytłacza i sprawia że sesja jest szalenie uniwersalna. Uwielbiam!

Sesja White możliwa jest jako sesja smash cake - czyli jemy torcik na sesji! A dokładniej liczymy ze nasz solenizant cały w tym torciku będzie :)


Zapraszają do galerii!Idealny sposób na wiele kadrów z sesji w galerii ściennej? MULTIRAMKA!

Zobacz jak kilka zdjęć obok siebie prezentuje się zjawiskowo! Kolarze w ramkach różnej wielkości są także fantastycznym rozwiązaniem!Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Sesje WHITE realizowane są jako sesje rodzinne, niemowlęce, ciążowe, pokoleniowe, dla par, kobiece i męskie, a także noworodkowe które zarezerwujesz w panelu sesji noworodkowej.


Torcik do sesji SMASH CAKE - przynosicie we własnym zakresie. Najlepiej sprawdza się tort o średnicy do max 18- 20 cm i wysokości max 18 -20 cm. Biszkoptowo śmietanowy - bez barwników. Słodzone zdrowymi słodzikami naturalnymi.

Torciki z barwnikami nie są możliwe do użycia w studio.

Ozdoby i Tppery do tortu są dostępne w studio.
98 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page