top of page

Studio ROBIETOFOTO.PL  to  fotografka, wrocławianka oraz absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku fotografia. Albo najzwyczajniej Kasia. 
Moim celem jest uchwycenie Waszych chwil na fotografii tak, by były najcenniejszą pamiątką na lata. W fotografii którą się zajmuję oddaję 100% siebie. Szczególnie w tej fotografii prywatnej, czyli Waszej, rodzinnej. 

Prywatnie domatorka, uwielbiająca swoje dwie kocie miłości, Łajzę i Zygfryda.

 

Przed rezerwacją sesji zapoznaj się z warunkami współpracy dostępnymi tutaj oraz cennikiem.

Skontaktuj sie bezpośrednio lub przez formularz kontaktowy

ROBIETOFOTO.PL

Plac Świętego Macieja 7A,

50-244 Wrocław

biuro@robietofoto.pl

Tel: 669 160 504

Wpłat za sesje należy dokonywać wyłącznie poprzez DotPay w bookingu online lub na poniższy rachunek bankowy:

BZWBK 91 1090 2398 0000 0001 3209 5163

Dziękujemy! Wiadomość wysłana.

52165090_10213562820410217_3757886192595

KASIA ŻOLIK

FOTOGRAFIA

ROBIETOFOTO.PL

Kasia Żolik - urodzona w 1987. Absolwentka Liceum Plastycznego we Wrocławiu oraz Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów.

Specjalizacja Fotografia i multimedia (2011)

Fotografią artystyczną oraz zawodową zajmuje się od ponad 11 lat. Właścicielka komercyjnego studia fotograficznego we Wrocławiu, ł
ączącego w sobie projekty Kasia Żolik - Art Photography oraz Kasia Żolik Fotografia Rodzinna - Robietofoto.pl

Zawodowo zajmuje się również fotografią ślubną.

Autorka wystaw grupowych i indywidualnych. Jej prace publikowane były m.in w wydaniu włoskiego Vogue, Magazynie CYKmagazyn czy Ogólnopolskiej prasie MyMamy.pl

"...Kadry, które prezentuje artystka przepełnione miłością, prawdziwe i szczere powstają dzięki matkom jakie spotyka na swojej drodze,zarówno w pracy artystycznej jak i komercyjnej.

Pozostawię Was ze słowami jaki otrzymałam od bliskiego memu sercu przyjaciela, Bartek Radziszewski , dziękuję!

"...Zmysłowe i piękne. Mimo zamknięcia w kadrze, wolne i dumne . Trzeba nie lada wrażliwości, trzeba być mądrym i wnikliwym obserwatorem, aby w tym ułamku sekundy, w szczelinie światła dostrzec i zatrzymać dla widza ten wyjątkowy moment, w którym łączy się absolutna bezbronność i posągowa moc oraz poczucie bezpieczeństwa.
Dawane nie tylko tym maleńkim sekundom dzieciństwa ,ale nam widzom , świadkom fenomenu narodzin .
Bez wstydu , skrępowania patrzymy na rozgrywający się cud macierzyństwa pełni nadziei , że wciąż od nowa zradza się na ten świat piękno.

Te fotografię są kompletne. Nie ocierają się o tandetę .Artystka która za nimi stoi jest kompletna .
Dziękuję Katarzyno. Aparat stroisz pięknie. Bo tylko wtedy możliwe jest zagrać na ludzkich emocjach tak niezwykłą muzykę..."

Dr. Bartosz Radziszewski

WYSTAWY /  EXHIBITION

05/2019  MOTHERHOOD / Wystawa indywidualna

Noc Muzeów Wrocław, Polska

06/2019 MOTHERHOOD / Wystawa indywidualna

Podwodny Wrocław, Wrocław Browar Mieszczański, Polska

06/2019 MOTHERHOOH / Wystawa indywidualna

Targi Foto Rekwizyty vol.3, NOT, Wrocław, Polska

09/2019 MOTHERHOOD / Wystawa indywidualna

Wystawa Fotografii Dziecięcej w Czechach, 

Mesto Albrechtice,Zámek Linhartovy, Czechy

Korzystając z formularza kontaktowego na stronie  Robietofoto.pl akceptujesz oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a jest  stosowane od dnia 25 maja 2018 r. (RODO)

Wyrażasz tym samym  zgodę na otrzymanie od Robietofoto.pl informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub SMS-ów, w celu odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych jest Robietofoto.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Plac Św. Macieja 7a. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do kontaktu zwrotnego 

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do kontaktu zwrotnego z mojej strony. 

bottom of page