top of page

Sesja noworodkowa White & Stylizowana - Amanda 13 dni


Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Stylizowane sesje noworodkowe wykonywane są do 14 dnia życia maleństwa. Sesje White natomiast, nie mają ograniczeń wiekowych. Odwiedzacie mnie z maluszkami mającymi tydzień, dwa, trzy tygodnie, roczek. Przychodzicie na sesje pokoleniowe z własnymi rodzicami i dorosłymi dziećmi. Nic nas nie ogranicza! Fotografujemy wasza miłość!


Maleńka Amanda w dniu sesji miała 13 dni i było to Nasze pierwsze wspólne spotkanie. Z mamą Amandy oraz starsza siostrą - Matyldą wykonałyśmy wcześniej nie mniej niż 8 różnych sesji!

Pierwszą oczywiście była sesja brzuszkowa z Matyldą w brzuszku a nawet dwie sesje. Kolejna noworodkowa, sesja MOTHERHOOD (karmiąca), na roczek, świąteczna, wielkanocna, i ponownie dwie sesje ciążowe już z Amandą w brzuszku!


Zapraszam Cię do przepięknej rodzinnej galerii!

Uwielbiam kiedy sesja noworodkowa jest sesją rodzinną, taką pełną miłości, bliskości...

Nawiązując do wcześniejszej sesji noworodkowej czyli sesji Matyldy, sesja Amandy była również sesją łączoną z ujęciami stylizowanymi.


Przepiękne modeleczki w różu!

Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE, STYLIZOWANE lub sesje łączone rozbudowane) zarezerwujesz całkowicie online tutaj


* sesje łączone są możliwe we wszystkich sesji od pakietu STANDARD

Wystarczy zarezerwować główną sesję w minimum pakiecie STANDARD, a dodatkowo wybrany rodzaj sesji zostanie wykonany bezpłatnie - zapłacisz jedynie za wybrane z niego ujęcia. Więcej o sesji łączonej (rozbudowanej) przeczytasz tutaj


17 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page