Przedsprzedaż

CENA PROMOCYJNA do 30.09.20

sesje odbywają się od 20.10 - 22.11.20

UWAGA!!! DODATKOWE TERMINY od 5 - 20 grudnia!!

STANDARD

5 ujęć + wydruki 15x21cm

320 PLN

PRZEDSPRZEDAŻ

370 PLN

CENA OD 1.10.2020

MAXI

10 ujęć + wydruki 15x21cm

+ albumik LITE 20x20 cm

600 PLN

PRZEDSPRZEDAŻ

670 PLN

CENA OD 1.10.2020

 Maksymalny termin wydania zdjęć i wydruków - 15.12.20*

* dotyczy sesji wykonanych do 22.11.20 oraz wybranych przez klienta we wskazanym terminie

MINI sesja świąteczna Wrocław październik  - listopad 2020  ZAPISY OD 28.08.2020

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

*jeśli w panelu rezerwacji nie znajdziesz wolnego terminu skontaktuj się telefonicznie lub mailowo

*sesja W PREZENCIE + 20 PLN za voucher prezentowy wraz z wysyłką na podany adres,

voucher ważny od 2-5 mc od daty zakupu.

Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem studio oraz regulaminem sesji świątecznych . Rezerwacja jest jednoznaczna z akceptacja regulaminu studio.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Zawartość pakietów w tym wydruki fotograficzne oraz pudełka i albumy- dotyczy wyłącznie sesji w cenach regularnych widocznych w cenniku, zakupionych bezpośrednio u fotografa ROBIETOFOTO.PL   biuro@robietofoto.pl  lub w  wybranym salonie partnerskim FujiFilm​

***Opłata za sesję jest wymagana przy rezerwacji dla wszystkich pakietów sesji. Opłata obejmuje gwarancję dostępności terminu, czas sesji, talent i umiejętności fotografa,retusz lub korekcję barwną  tła itp., oraz podstawowe ujęcia wraz z wydrukami zawartymi w wybranym pakiecie. Opłata obejmuje również prywatny album online ze wszystkimi ujęciami z sesji do  wglądu oraz wyboru ujęć w ramach pakietu, pudełka na zdjęcia oraz konsultację telefoniczną .

Opłata zawiera 30% zadatek na poczet wykonania sesji-nie jest on zwracany w przypadku całkowitej rezygnacji z sesji.

 • Jako sesje dziecięce i niemowlęce 

 • Dzieci młodsze niż 6 mc - ujęcia wraz z rodzicami 

 • Rabat dla stałych klientów + 1 ujęcie do pakietu

 • Sesje wykonywane są w weekendy od dnia 10 października 2020 do 22 listopada 2020 z możliwością wydłużenia eventu

 • Po wyczerpaniu terminów dopuszczam przedłużenie wykonywania sesji o grudzień i dni w tygodniu

 • Zapewniam rekwizyty, tła ozdoby do włosów, garderoba we własnym zakresie 

 • W sesji może wziąć udział 1 do 4 osób - zależnie od wybranego pakietu. Jeśli zamierzacie przyjść większą grupą skontaktuj się ze mną! Dodatkowa osoba na sesji wiąże się z dopłatą + 50 PLN/osoba, ale powiększa też pakiet zdjęć

 • Jeśli marzycie o sesji kilku rodzin na raz np. dzieci + rodzice + dzieci + rodzice itp. - zarezerwujcie następujące sesje po sobie w ilości przypadającej na ilość rodzin. Sesje zostaną połączone w jedna z wydłużonym czasem.

 • Na sesji wykonam znacznie więcej zdjęć niż w pakiecie. Po sesji otrzymasz e-album online w którym samodzielnie dokonasz wyboru ujęć z zarezerwowanego pakietu. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć niż w opłaconym pakiecie, będziesz mieć możliwość dokupienia ujęć dodatkowych w atrakcyjnych cenach. Na życzenie również fotoalbumy, fotoksiążki, dodatkowe odbitki, wydruki na płótnach itp. Wszystkie akcesoria będą dostępne po sesji w Waszym systemie - po podaniu unikalnego hasła będziecie mogli zamówić swoje wymarzone gwiazdkowe prezenty z Waszymi zdjęciami.

 • jeśli masz jeszcze wątpliwości, pytania lub potrzebujesz konsultacji napisz mail: biuro@robietofoto.pl lub skontaktuj się telefonicznie 669 160 504 ( tel. czynny pn-pt 9:00-16:00)

 • w sprzedaży również VOUCHERY prezentowe przygotowane pod choinkę! (do wykorzystania w 2020 roku na sesję świąteczna lub sesję regularną w 2021 roku)

Mini sesja świąteczna wrocław, sesja świąteczna wrocław, sesja świąteczna, sesja mikołajkowa wrocław, sesja na święta wrocław, Sesja dla dziecka, sesja dziecięca Wrocław, sesja niemowlęca Wrocław, sesje dla dzieci Wrocław, prezent dla dziadków, sesja na Boże Narodzenie, sesja pod choinkę wroclaw, sesja na mikołaja