top of page

Sesja noworodkowa White & Stylizowana- Zbyszek 14 dni


Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Sesje WHITE, nawet te noworodkowe, nie maja ograniczeń co do wieku, gdyż sesja jest wykonywana bardzo naturalnie, bez pozycjonowania dziecka, czy stylizacji.

Jednak jeśli chcecie wykonać sesję z maluszkiem - noworodkiem- zachęcam do umawiania terminu jak w przypadku sesji stylizowanej na pierwsze dwa tygodnie życia maleństwa. Zapisze my wówczas na fotografiach Wasze pierwsze wspólne chwile.


Zostawiam Cię z ogromną dawką miłości!

Zbysiu dzielnie przespał sesję, a Jasiek dzielnie pomagał i sam próbował swoich sił w fotografowaniu.... ZENITEM!Sesja była sesją łączoną z sesją Stylizowaną.

Zbysiu w dniu sesji miał 14 dni, co pozwoliło na wykonanie przepięknych kadrów stylizowanych.


Stylizowane sesje noworodkowe wykonywane są do 14 dnia życia maleństwa. Optymalnie jest zjawić się na sesji między 8-12 doba życia maluszka kiedy sen jest głęboki co pozwala na przepiękne i naturalne dla maluszka ułożenia jeszcze z życia płodowego.


Przepięknie będą się prezentowały w domowej galerii ściennej!Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE, Stylizowane lub sesje łączone zarezerwujesz całkowicie online tutaj


* sesje łączone są możliwe we wszystkich sesji od pakietu STANDARD

Wystarczy zarezerwować główną sesję, a dodatkowo wybrany rodzaj sesji zostanie wykonany bezpłatnie tego samego dnia. Wybór oraz wykup zdjęć z drugiej sesji jest niezobowiązujący.

Więcej o sesji łączonej przeczytasz tutaj


19 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page