top of page

Sesja na roczek - WHITE - Rysio

Kolejny przepiękny roczek White w studio!

Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Ryśka poznałam na zeszłorocznej sejsi świątecznej. By taki tyci ..maleńki. Tym razem wpadł na imprezę roczkową w studio.

Fajnie było.

Koleś jest bezbłędnie uroczy!Jak przygotować się do sesji White- na roczek?

  • Zarezerwuj sesję w miarę możliwie- na godzinę między drzemkami dziecka. Nie chcemy trafić w czas kiedy maluszek będzie miał zły nastrój spowodowany czasem drzemki.

  • Postaraj się aby sesja była pierwszą większą aktywnością dziecka tego dnia - czyli zadbaj aby w tym dniu, nie było wizyt lekarza, czy intensywnych zajęć ruchowych przed sesją. Ułatwię ci to, gdyż sesje dobywają się w godzinach porannych.

  • Zabierz dobry nastrój i białą garderobę. Dla solenizanta obowiązkowo białe body ew. z delikatnym ciemniejszym akcentem- np 3 guziczkami przy dekolcie. W razie czego w studio dostępne są kolekcje dziecięce w bieli.

  • Dla Was- rodziców, także zabierz białe góry. Doły najlepiej w odcieniach ziemi, ale ponadczasowy jeans także się sprawdzi. Zdjęcia odbywają się zazwyczaj bez obuwia - kochamy gołe stopy przy tego typu kadrach! Jednak jeśli macie chęć zadbać o buty pasujące do stylizacji - koniecznie muszą być to czyste buty zmienne ubrane w studio.

  • To tyle! Resztę zostaw mi! Balony, subtelne girlandy, literki, cyferki, drewniane zabawki i wszystko to co widzisz na zdjęciach- to rekwizyty studio!

Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Sesje WHITE realizowane są jako sesje rodzinne, niemowlęce, ciążowe, pokoleniowe, dla par, kobiece i męskie, a także noworodkowe które zarezerwujesz w panelu sesji noworodkowej.
38 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page