top of page
sesja_noworodkowa_wrocław_(39).jpg

Najpiękniejsza pamiątka pierwszych dni życia maleństwa.

 

Sesja noworodkowa to najpiękniejsza pamiątka dla Ciebie, Twoich bliskich i Twojego dziecka kiedy już dorośnie. 

Sesje noworodkowe są sesjami wyjątkowymi tak jak ich mali modele, zatem ich przebieg oraz sposób wykonania jest równie wyjątkowy. 

Kiedy wykonać sesję noworodkową ?

Sesję najlepiej wykonać w pierwszych 2 do 3 tygodni życia maleństwa. Jednak im szybciej sesja zostanie wykonana tym większy jej komfort dla rodzica jak i maleństwa. W pierwszych dwóch tygodniach życia maluszek przesypia większość czasu trwania sesji, oczywiście z przerwami na karmienie i przewijanie i w tym okresie powinna zostać wykonana sesja STYLIZOWANA. Optymalny i najlepszy czas na sesję stylizowaną to 8-12 doba życia maleństwa. 

Sesja WHITE jest sesją naturalną zatem jeśli potrzebujecie więcej czasu lub dłużej zostaniecie w szpitalu będziemy mogli się spotkać nawet do kilku tygodni po narodzinach. Pamiętajcie jednak , że jeśli sytuacja na to pozwala zachęcam do  sesji w pierwszych 14 dniach  życia maleństwa, będzie to cudowna pamiątka Waszych pierwszych chwil - niezależnie od rodzaju wybranej sesji. 

W przypadku maluszków urodzonych sporo przed jak i po planowanym terminie - do ustalania terminu wykonania sesji podchodzimy jeszcze bardziej indywidualnie. 

 
 
 
 
 
IMG_6562.jpg

Sesja NOWORODKOWA

WHITE

 • Naturalne, lekkie sesje studyjne.

 • Dla maluszków w 6-30 dobie życia oraz starszych do 5 mc życia.

 • Pakiety od 5 do 15 ujęć

 •  Profesjonalne wydruki zdjęć z pakietu -15x21cm

 • Możliwość rozbudowania pakietu o dodatkowe ujęcia

 • Ekskluzywne produkty fotograficzne w atrakcyjnych cenach. 

od 850 PLN

STYLIZOWANA

 • Stylizowane, ujęcia śpiącego maluszka.

 • Dla maluszków w 6-14 dobie życia.

 • Pakiety od 5 do 10 ujęć

 •  Profesjonalne wydruki zdjęć z pakietu -15x21cm

 • Możliwość rozbudowania pakietu o dodatkowe ujęcia

 • Ekskluzywne produkty fotograficzne w atrakcyjnych cenach. 

 

od 850 PLN

sesja noworodkowa (37).jpg
IMG_7448.jpg

Rezerwacji sesji noworodkowej należy dokonać z min. 2 miesięcznym wyprzedzeniem na termin wstępny (tj.planowany termin porodu). Celowy termin sesji zostanie ustalony po narodzinach maleństwa. W celu potwierdzenia zarezerwowanej wstępnie sesji noworodkowej proszę o kontakt 2-3 dni po porodzie. 

Kiedy zarezerwować  sesję noworodkową ?

 

Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży. To chwila kiedy macie troszeczkę więcej czasu na planowanie.

W terminarzu online zobaczysz, że rezerwacje sesji noworodkowych przyjmowane  nawet z 3-4 miesięcznym. Nie zostawiaj rezerwacji na ostatnią chwilę, rezerwacja powinna być wykonana na max 2 miesiące przed planowanym rozwiązaniem aby zapewnić Wam gwarancję terminu sesji.

Pierwsza rezerwacja jest zawsze rezerwacją wstępną - znaczy to tyle, że powinna zostać dokonana na planowany termin okołoporodowy. Celowy termin sesji będziecie ustalać ze mną dopiero po narodzinach maleństwa. W tym celu proszę o kontakt 2-3 dni po narodzinach.

Rezerwacje, te wstępne także - przyjmowane są jedynie online oraz wymagają płatności.

Sesję opłaconą zadatkiem będzie trzeba uregulować najpóźniej do dnia jej planowanego wykonania - wyłącznie przelewem na konto firmowe studio.  Nie przyjmujemy gotówki od klientów.

Poniżej znajdziesz link do ABC sesji noworodkowej - przeczytaj je  koniecznie! 

 
 
 
IMG_6347.jpg
sesja noworodkowa (15).jpg

Ile trwa sesja ?

Sesja noworodkowa jest wyjątkową sesją. Tutaj jej rytm dyktuje maluszek.

Sesja trwa od 1,5  godziny (WHITE)- nawet 2,5 godziny (STYLIZOWANA) w zależności od rodzaju sesji i jej pakietu.

Sam czas wykonywania zdjęć jest znacznie krótszy - większość czasu poświęcamy na karmienie, przewijanie, tulenie, usypianie i kochanie maleństwa. Podczas sesji robimy wszystko dla poczucia ciepła i bezpieczeństwa noworodka.

Czas pomiędzy tymi czynnościami przeznaczam na układanie maluszka w stylizacjach lub Waszych ramionach oraz fotografowanie. Nie ma tutaj miejsca na pospiech zatem sugeruję aby Wasz terminarz tego dnia nie był napięty.

 
 
 

O sesji 

KAŻDA INNA, KAŻDA WYJĄTKOWA TAK JAK TY.

STYLIZOWANA, WHITE CZY UJĘCIA ART?

Jeśli myślisz o ujęciach samego maluszka, podobają Ci się kolorowe kocyki, czapki i gadgety wybierz sesję STYLIZOWANĄ

Naturalne, pełne emocji ujęcia rodzinne, które tworzą fotograficzną opowieść, zapewni Wam sesja WHITE, szczególnie jeśli marzycie o sporej ilości kadrów.

Ponadczasowe, piękne i ekskluzywne kadry zapewni Wam sesja ART.

 

  W większych pakietach sesji (od standard) - łączę rodzaje sesji nieodpłatnie bez potrzeby umawiania się na drugą sesję. Ujęcia z dodatkowego rodzaju sesji  będziecie mogli wybrać jako ujęcia dodatkowe w atrakcyjnych cenach poza pakietem. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, kiedy podobają się Wam np i sesje klasyczne i portrety Art lub WHITE

Jak się przygotować ?

POTRAKTUJCIE TEN DZIEŃ JAK ŚWIĘTO

W sesjach maluszków, które wykonuję, najważniejszy jest spokój, opanowanie i przygotowanie, niezależnie od wybranego rodzaju sesji. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie jednak jakość i komfort sesji zależy też od Was.

 

Warto zadbać o spójną garderobę dla wszystkich uczestników sesji, w sesji WHITE to odcienie bieli, beżu lub szarości. Proszę unikać czerni oraz  jaskrawych oraz wyrazistych kolorów jak i wzorów. Styl boho sprawdzi się zawsze!

W sesji ART czy STYLIZOWANEJ  korzystacie najczęściej z mojej studyjnej garderoby tj body, suknie czy bielizna i woale dopasowanej najczęściej do minionej sesji brzuszkowej. Zachęcam jednak do zabrania ze sobą bielizny osobistej jak i pełnej garderoby. Oczywiście służę pomocą oraz konsultacją. 

DLA KOGO

 

Sesja WHITE:

Maluszki 14 jak i 30 dniowe oraz starsze, do 6 mc życia.

Sesja ma charakter sesji rodzinnej, naturalnej, głownie w ramionach rodziców.

Sesja stylizowana:

Maluszki do 14 doby życia

(optymalnie 8-12 doba życia).

Sesja jest sesją z użyciem akcesoriów, owijaniem maluszka + na życzenie portrety rodzinne.

co / gDZIE / kIEDY

Termin sesji :

Sesję należy zarezerwować na termin wstępny (tj. planowany termin porodu).

Celowy termin sesji ustalimy już po narodzinach - telefonicznie lub mailowo.


Czas trwania sesji:

WHITE: do 1,5h

STYLIZOWANA: do 2,5 h

Pełna sesja z zachowaniem bezpieczeństwa.

Miejsce:  

Studio, ul. Plac Świętego Macieja / Wrocław
 

Co ze sobą zabrać?

CZYLI PAMIĘTAMY O SMOCZKU I POZYTYWNYM NASTAWIENIU.

Na miejscu zapewniam podstawowe akcesoria wraz z przewijakiem oraz wszystkie niezbędne gadżety do sesji.

Jeśli bardzo zależny Wam na sfotografowaniu maluszka z jakąś ważną dla Was zabawką - np. misiem od babci:) lub ubranku które koniecznie musi być na zdjęciu - zabierzcie je ze sobą. Postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom jednak pamiętajcie również,

że nie wszystko może znaleźć się na zdjęciu.

Proszę o zabranie ze sobą podstawowych akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka oraz  KONIECZNIE SMOCZEK. Niezastąpiony pomiędzy ujęciami będzie także Wasz otulacz pachnący mamą i maleństwem.

Dla zapominalskich: w studio znajdziecie pampersy, mm, podkłady i jednorazowe smoczki do buteleczek.

Studio

PROFESJONALNIE ALE I PRZYTULNIE.

Studio gdzie odbywają się sesje noworodkowe i pozostałe sesje znajduje się we Wrocławiu na Placu Świętego Macieja. 

Moje studio wyposażone jest z myślą o Waszych maleństwach, dlatego nie musicie się martwić o jakiekolwiek  potrzebne rekwizyty, mięciutkie kocyki czy ubranka. Na miejscu dostępne jest wszystko co będzie potrzebne do wykonania sesji noworodkowej.

W studio, mimo iż, jest to lokal profesjonalny, panuje domowa atmosfera. Jest ciepło, przytulnie, podobnie jak w bawialni zdejmujemy obuwie.

 Proszę  jedynie o zabranie ze sobą podstawowych  akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka.

Sesja noworodkowa w prezencie !?

 

Jeśli chcecie podarować przyszłym rodzicom VOUCHER na  sesję noworodkową np.  z okazji Baby Shower, wystarczy, że w panelu rezerwacji wybierzecie zakładkę vouchery. Wówczas będziecie mogli zakupić voucher na wybraną  sesję.

Vouchery w moim studio ważne są 6 mc od daty zakupu. Jeśli ma być to sesja noworodkowa - wraz z wręczeniem vouchera warto poinformować  przyszłych rodziców o konieczności wstępnej rezerwacji  sesji. 

Przyszli rodzice, samodzielnie, w zaciszu domowym, w bardzo łatwy i intuicyjny sposób zarezerwują swoją sesję, co ponownie pozwoli na radość z wręczonego prezentu.

IMG_20200911_142802.jpg

SESJA NOWORODKOWA STYLIZOWANA

Jeśli marzysz o stylizowanych ujęciach swojego śpiącego maluszka,  STYLIZOWANA sesja noworodkowa jest dla Was. Kolorowe czapeczki dla chłopców, opaski dla dziewczynek i cudowne aranżacje dobrane specjalnie dla najmłodszych modeli.

Sesja powinna zostać wykonana u dzieci w pierwszych 14 dniach życia do max 3 tygodniach życia.

Optymalny i najlepszy czas na sesję stylizowaną to 8-12 doba życia maluszka. 

noworodek Stylizowana- galleria

SESJA NOWORODKOWA WHITE

WHITE - to ujęcia a'la  lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje.

W sesji WHITE nie skupiamy się na stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach rodzinnych i Waszych pierwszych wspólnych chwilach. 

Ten rodzaj sesji może być wykonany z powodzeniem u noworodków w pierwszych dniach życia, jak i do 30 dnia życia oraz starszych niemowląt i dzieci a także jako sesje rodzinne. 

Noworodek WHITE- galera

SESJA NOWORODKOWA ART

Jeśli marzysz o ponadczasowych i ekskluzywnych ujęciach swojego śpiącego maluszka w Twoich ramionach, np: podczas karmienia czy tulenia, ARTYSTYCZNA sesja jest dla Was.