sesja_noworodkowa_wrocław_(39).jpg

Najpiękniejsza pamiątka pierwszych dni życia maleństwa.

 

Sesja noworodkowa to najpiękniejsza pamiątka dla Ciebie, Twoich bliskich i Twojego dziecka kiedy już dorośnie. 

Sesje noworodkowe są sesjami wyjątkowymi tak jak ich mali modele, zatem ich przebieg oraz sposób wykonania jest równie wyjątkowy. 

Kiedy wykonać sesję noworodkową ?

Sesję najlepiej wykonać w pierwszych 2 do 3 tygodni życia maleństwa. Jednak im szybciej sesja zostanie wykonana tym większy jej komfort dla rodzica jak i maleństwa. W pierwszych dwóch tygodniach życia maluszek przesypia większość czasu trwania sesji, oczywiście z przerwami na karmienie i przewijanie i  wtym okresie powinna zostać wykonana sesja STYLIZOWANA.

Sesja WHITE jest sesją naturalną zatem jeśli potrzebujecie więcej czasu lub dłużej zostaniecie w szpitalu będziemy mogli się spotkać nawet do kilku tygodni po narodzinach. Pamiętajcie jednak , że jeśli sytuacja na to pozwala zachęcam do  sesji w pierwszych 14 dniach  życia maleństwa, będzie to cudowna pamiątka Waszych pierwszych chwil - niezależnie od rodzaju wybranej sesji. 

W przypadku maluszków urodzonych sporo przed jak i po planowanym terminie - do ustalania terminu wykonania sesji podchodzimy jeszcze bardziej indywidualnie. 

 
 
 
 
 
IMG_6325.jpg

Sesja NOWORODKOWA

WHITE

 • Naturalne, lekkie sesje studyjne.

 • Dla maluszków w 6-21 dobie życia oraz starszych do 5 mc życia.

 • Pakiety od 5 do 20 ujęć

 •  Profesjonalne wydruki zdjęć z pakietu -15x21cm

 • Możliwość rozbudowania pakietu o dodatkowe ujęcia

 • Ekskluzywne produkty fotograficzne w atrakcyjnych cenach. 

od 550 PLN

STYLIZOWANA

 • Stylizowane, ujęcia śpiącego maluszka.

 • Dla maluszków w 6-14 dobie życia.

 • Pakiety od 5 do 10 ujęć

 •  Profesjonalne wydruki zdjęć z pakietu -15x21cm

 • Możliwość rozbudowania pakietu o dodatkowe ujęcia

 • Ekskluzywne produkty fotograficzne w atrakcyjnych cenach. 

 

od 650 PLN

Rezerwacji sesji noworodkowej należy dokonać z min. 2 miesięcznym wyprzedzeniem na termin wstępny (tj.planowany termin porodu). Celowy termin sesji zostanie ustalony po narodzinach maleństwa. W celu potwierdzenia zarezerwowanej wstępnie sesji noworodkowej proszę o kontakt 2-3 dni po porodzie. 

Kiedy zarezerwować  sesję noworodkową ?

 

Sesję noworodkową należy zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży. To chwila kiedy macie troszeczkę więcej czasu na planowanie.

W terminarzu online zobaczysz, że rezerwacje sesji noworodkowych przyjmowane  nawet z 3-4 miesięcznym. Nie zostawiaj rezerwacji na ostatnią chwilę, rezerwacja powinna być wykonana na max 2 miesiące przed planowanym rozwiązaniem aby zapewnić Wam gwarancję terminu sesji.

Pierwsza rezerwacja jest zawsze rezerwacją wstępną - znaczy to tyle, że powinna zostać dokonana na planowany termin okołoporodowy. Celowy termin sesji będziecie ustalać ze mną dopiero po narodzinach maleństwa. W tym celu proszę o kontakt 2-3 dni po narodzinach.

Rezerwacje, te wstępne także - przyjmowane są jedynie online oraz wymagają płatności. Dla Waszej wygody do wyboru udostępnione zostały dwa warianty płatności - zadatku 100 PLN lub przedpłaty całości kwoty za sesję, co premiowane jest rabatami - np. tańszymi ujęciami dodatkowymi. 

Sesję opłaconą zadatkiem będzie trzeba uregulować najpóźniej do dnia jej planowanego wykonania - wyłącznie przelewem na konto firmowe studio.  Nie przyjmujemy gotówki od klientów.

Poniżej znajdziesz link do ABC sesji noworodkowej - przeczytaj je  koniecznie! 

 
 
 
sesja noworodkowa (1).jpg
sesja noworodkowa (15).jpg

Ile trwa sesja ?

Sesja noworodkowa jest wyjątkową sesją. Tutaj jej rytm dyktuje maluszek.

Sesja trwa od 1,5  godziny (WHITE)- nawet 2,5 godziny (STYLIZOWANA) w zależności od rodzaju sesji i jej pakietu.

Sam czas wykonywania zdjęć jest znacznie krótszy - większość czasu poświęcamy na karmienie, przewijanie, tulenie, usypianie i kochanie maleństwa. Podczas sesji robimy wszystko dla poczucia ciepła i bezpieczeństwa noworodka.

Czas pomiędzy tymi czynnościami przeznaczam na układanie maluszka w stylizacjach lub Waszych ramionach oraz fotografowanie. Nie ma tutaj miejsca na pospiech zatem sugeruję aby Wasz terminarz tego dnia nie był napięty.

 
 
 

O sesji 

KAŻDA INNA, KAŻDA WYJĄTKOWA TAK JAK TY.

STYLIZOWANA, WHITE CZY UJĘCIA ART?

Jeśli myślisz o ujęciach samego maluszka, podobają Ci się kolorowe kocyki, czapki i gadgety wybierz sesję STYLIZOWANĄ

Naturalne, pełne emocji ujęcia rodzinne, które tworzą fotograficzną opowieść, zapewni Wam sesja WHITE, szczególnie jeśli marzycie o sporej ilości kadrów.

Ponadczasowe, piękne i ekskluzywne kadry zapewni Wam sesja ART.

 

  W większych pakietach sesji (od standard) - łączę rodzaje sesji nieodpłatnie bez potrzeby umawiania się na drugą sesję. Ujęcia z dodatkowego rodzaju sesji  będziecie mogli wybrać jako ujęcia dodatkowe w atrakcyjnych cenach poza pakietem. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, kiedy podobają się Wam np i sesje klasyczne i portrety Art lub WHITE

Jak się przygotować ?

POTRAKTUJCIE TEN DZIEŃ JAK ŚWIĘTO

W sesjach maluszków, które wykonuję, najważniejszy jest spokój, opanowanie i przygotowanie, niezależnie od wybranego rodzaju sesji. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie jednak jakość i komfort sesji zależy też od Was.

 

Warto zadbać o spójną garderobę dla wszystkich uczestników sesji, w sesji WHITE to odcienie bieli, beżu lub szarości. Proszę unikać czerni oraz  jaskrawych oraz wyrazistych kolorów jak i wzorów. Styl boho sprawdzi się zawsze!

W sesji ART czy STYLIZOWANEJ  korzystacie najczęściej z mojej studyjnej garderoby tj body, suknie czy bielizna i woale dopasowanej najczęściej do minionej sesji brzuszkowej. Zachęcam jednak do zabrania ze sobą bielizny osobistej jak i pełnej garderoby. Oczywiście służę pomocą oraz konsultacją. 

DLA KOGO

 

Oferta dotyczy max 2 osób dorosłych + maksymalnie 3 dzieci..

Zapraszam również dziadków w pojedynkę na indywidualne piękne portrety.
Można zarezerwować 2 sesje pod rząd - aby zrobić ujęcia z jednymi i drugimi dziadkami.

Dodatkowi modele + 50 PLN/osoba - po uzgodnieniu z fotografem.

co / gDZIE / kIEDY

Termin sesji : czwartek - niedziela (21 -24.01.2021)
Czas trwania sesji: do 45 minut.

Pełna sesja z zachowaniem bezpieczeństwa.

Długie przerwy pomiędzy obecnością klientów.

Miejsce: Studio

Istnieje możliwość dokupienia ujęć dodatkowych w cenie 50 zł/szt.

W studio nie będzie nikogo poza Wami i mną. Pracuję w maseczce.

Jest bezpiecznie.

DLA KOGO

 

Oferta dotyczy max 2 osób dorosłych + maksymalnie 3 dzieci..

Zapraszam również dziadków w pojedynkę na indywidualne piękne portrety.
Można zarezerwować 2 sesje pod rząd - aby zrobić ujęcia z jednymi i drugimi dziadkami.

Dodatkowi modele + 50 PLN/osoba - po uzgodnieniu z fotografem.

Co ze sobą zabrać?

CZYLI PAMIĘTAMY O SMOCZKU I POZYTYWNYM NASTAWIENIU.

Na miejscu zapewniam podstawowe akcesoria wraz z przewijakiem oraz wszystkie niezbędne gadżety do sesji.

Jeśli bardzo zależny Wam na sfotografowaniu maluszka z jakąś ważną dla Was zabawką - np. misiem od babci:) lub ubranku które koniecznie musi być na zdjęciu - zabierzcie je ze sobą. Postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom jednak pamiętajcie również,

że nie wszystko może znaleźć się na zdjęciu.

Proszę o zabranie ze sobą podstawowych akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka oraz  KONIECZNIE SMOCZEK. Niezastąpiony pomiędzy ujęciami będzie także Wasz otulacz pachnący mamą i maleństwem.

Dla zapominalskich: w studio znajdziecie pampersy, mm, podkłady i jednorazowe smoczki do buteleczek.

Studio

PROFESJONALNIE ALE I PRZYTULNIE.

Studio gdzie odbywają się sesje noworodkowe i pozostałe sesje znajduje się we Wrocławiu na Placu Świętego Macieja. 

Moje studio wyposażone jest z myślą o Waszych maleństwach, dlatego nie musicie się martwić o jakiekolwiek  potrzebne rekwizyty, mięciutkie kocyki czy ubranka. Na miejscu dostępne jest wszystko co będzie potrzebne do wykonania sesji noworodkowej.

W studio, mimo iż, jest to lokal profesjonalny, panuje domowa atmosfera. Jest ciepło, przytulnie, podobnie jak w bawialni zdejmujemy obuwie.

 Proszę  jedynie o zabranie ze sobą podstawowych  akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka.

Sesja noworodkowa w prezencie !?

 

Jeśli chcecie podarować przyszłym rodzicom VOUCHER na  sesję noworodkową np.  z okazji Baby Shower, wystarczy, że w panelu rezerwacji wybierzecie zakładkę vouchery. Wówczas będziecie mogli zakupić voucher na wybraną  sesję.

Vouchery w moim studio ważne są 6 mc od daty zakupu. Jeśli ma być to sesja noworodkowa - wraz z wręczeniem vouchera warto poinformować  przyszłych rodziców o konieczności wstępnej rezerwacji  sesji. 

Przyszli rodzice, samodzielnie, w zaciszu domowym, w bardzo łatwy i intuicyjny sposób zarezerwują swoją sesję, co ponownie pozwoli na radość z wręczonego prezentu.

IMG_20200911_142802.jpg

SESJA NOWORODKOWA STYLIZOWANA

Jeśli marzysz o stylizowanych ujęciach swojego śpiącego maluszka,  STYLIZOWANA sesja noworodkowa jest dla Was. Kolorowe czapeczki dla chłopców, opaski dla dziewczynek i cudowne aranżacje dobrane specjalnie dla najmłodszych modeli.

Sesja powinna zostać wykonana u dzieci w pierwszych 14 dniach życia do max 3 tygodniach życia.

 

SESJA NOWORODKOWA WHITE

WHITE - to ujęcia a'la  lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje.

W sesji WHITE nie skupiamy się na stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach rodzinnych i Waszych pierwszych wspólnych chwilach. 

Ten rodzaj sesji może być wykonany z powodzeniem u noworodków w pierwszych dniach życia, jak i do 30 dnia życia oraz starszych niemowląt i dzieci a także jako sesje rodzinne. 

 

SESJA NOWORODKOWA ART

Jeśli marzysz o ponadczasowych i ekskluzywnych ujęciach swojego śpiącego maluszka w Twoich ramionach, np: podczas karmienia czy tulenia, ARTYSTYCZNA sesja jest dla Was.  

Sesja powinna zostać wykonana u dzieci w pierwszych 14 dniach życia do max 3 tygodniach życia.

 

SESJA NOWORODKOWA STYLIZOWANA

Stylizowana sesja noworodkowa dla Twojego maleństwa.

Na sesji wykonamy zarówno zdjęcia samego maluszka jak i zdjęcia rodzinne.

SESJA NOWORODKOWA

STYLIZOWANA

Jeśli marzysz o stylizowanych ujęciach swojego śpiącego maluszka, STYLIZOWANA sesja noworodkowa jest dla Was. Kolorowe czapeczki dla chłopców, opaski dla dziewczynek i cudowne aranżacje dobrane specjalnie dla najmłodszych modeli.

 • ujęcia są wykonywane w chwilach głębokiego snu maluszka.

 • maluszki w 6-14 dobie życia (dzieci urodzone w terminie) w innym przypadku sesja ma indywidualny termin

 • sesja samego dziecka (na życzenie ujecie z rodzicami oraz starszym rodzeństwem) 

 • sesja klasyczna-stylizowana w studio

 • zapewniam wszystkie niezbędne dodatki oraz rekwizyty

 • oczywiście chętnie dowiem się o jakiej stylizacji marzycie - być może będę mogła spełnić Wasze marzenia

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 2,5 godziny

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

WAŻNE INFORMACJE: 

Sesja dla dzieci urodzonych przed planowanym terminem odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

SESJA NOWORODKOWA WHITE

Lifestylowa sesja noworodkowa dla Twojego maleństwa. Na sesji wykonamy zarówno zdjęcia samego maluszka jak i lekkie, naturalne zdjęcia rodzinne.

Sesja WHITE nie ma ograniczenia wiekowego, jednak zachęcam do jej wykonania w pierwszych trzech tygodniach życia maluszka.

SESJA NOWORODKOWA

WHITE

WHITE- to ujęcia a'la  lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje. 

W sesji WHITE nie skupiamy się na stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach rodzinnych i Waszych pierwszych wspólnych chwilach. Oczywiście maluszek będzie miał również ujęcia indywidualne.

 • maluszki 6-30 dzień życia oraz starsze 

 • sesja dla całej rodziny, głównie ujęcia wspólne (maluszek oraz rodzice)

 • sesja trwa od  1-1,5  godziny

 • sesja w studio - naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a'la lifestyle

 • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją (szczególnie polecam  biele, czerń lub szarości)

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

WAŻNE INFORMACJE: 

Sesja dla dzieci urodzonych przed planowanym terminem odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

SESJA NOWORODKOWA ART

Portretowa sesja dla Ciebie i Twojego maleństwa. Na sesji wykonamy zarówno zdjęcia samego maluszka jak i zdjęcia rodzinne.

Zachęcam do wykonania sesji podczas trzech pierwszych tygodni życia maleństwa.

SESJA NOWORODKOWA

ART

Jeśli marzysz o ponadczasowych i ekskluzywnych ujęciach swojego śpiącego maluszka w Twoich ramionach, np: podczas karmienia czy tulenia, ARTYSTYCZNA sesja jest dla Was.  

Sesje wykonywane zarówno jako sesje noworodkowe, brzuszkowe oraz rodzinne. 

 • maluszki w 10-30 dobie życia oraz dzieci do pierwszego roku

 • sesja dziecka w ramionach mamy, bardzo często podczas karmienia.

 • sesja ART -  czarno białe portrety lub kolorowe ujęcia malarskie

 • przepiękne ponadczasowe portrety

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 1,5 godziny

 • sesja w studio

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

 • do sesji rekomendowany jest makijaż profesjonalny u Naszej wizażystki

WAŻNE INFORMACJE: 

Sesja dla dzieci urodzonych przed planowanym terminem odbędzie się w indywidualnie wyznaczonym czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
BLOG
ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU

sesja noworodkowa, sesja noworodkowa wrocław,  sesja dla noworodka, profesjonalna sesja noworodkowa, dobry fotograf noworodkoway, sesja dla niemowlaka, sesja dla niemowlęca wrocław, fotograf noworodkowy, jak przygotować się do sesji noworodkowej, sesja noworodkowa dolny śląsk, sesja white, sesja lifestyle, sesja biała, biała sesja dla noworodka, kiedy na sesję noworodkową, studio noworodkowe, zdjecia noworodkowe wroclaw, sesja dla noworodka wroclaw, sesja dla noworodka w domu, rodzinna sesja noworodkowa

 

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

© 2021 by  Kasia Żolik Robietofoto.pl  / Wyjątkowe studio fotograficzne w centrum Wrocławia