top of page

SESJA KOBIECA

Sesje kobiece zarezerwujesz jako sesję ART, sesję WHITE lub sesję plenerowe.

ART to przepiękne, ekskluzywne portrety artystyczne.

Czarno białe klasyczne kadry fotograficzne oraz kolorowe portrety "malarskie"

WHITE to lekkie, świetliste i naturalne zdjęcia, a plener to cudny fotograficzny  spacer przed zachodem słońca.

Przepiękne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w salonie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych foto książkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

IMG_4945.jpg

NIC NAS NIE OGRANICZA

Sesja kobieca nie ma ograniczeń wiekowych, każda z nas zasługuje za uwiecznienie Naszego piękna.

 

Sesje bardzo chętnie wybierane są przez klientki samodzielnie, jak i zamawiane przez bliskich w postaci voucherów prezentowych, na urodziny, na pamiątkę, dla uczczenia rocznicy,  dla przyjemności modelki i z wielu innych przyjemnych zdarzeń.

IMG_8213.jpg

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji.

SESJE KOBIECE, PRZEPIĘKNE PONADCZASOWE I EKSKLUZYWNE PORTRETY.

Klasyczna fotografia studyjna przeżywa swój renesans, zatem szczęśliwa jestem, że moje Portrety cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem mimo, iż są produktem ekskluzywnym.

Artystyczne fotografie przedrukowane na płótnach malarskich, czy oprawione ramą z passepartout, będą pięknie prezentowały się na ścianie w salonie czy przy kominku. Zdjęcia równie pięknie prezentują się w albumach klasycznych jak i ekskluzywnych fotoksiążkach, przedrukowanych na profesjonalnych papierach barytowych. 

Zależnie od tego, który rodzaj sesji wybierzesz, wykonamy klasyczne czarno - białe kadry studyjne, jak i stylizowane "malarskie" portrety - w sesji ART, lekkie jak piórko, naturalne kadry - w sesji WHITE, a lifestylowe i zwiewne kadry - w sesji plenerowej. 

Zaplanuj dzień bez pośpiechu, wstań o poranku, wypij ulubiona kawę, odwiedź wizażystkę, zadbaj o włosy, o siebie i swoje wnętrze, a na sesji ukoronujemy to najpiękniejszymi portretami, które pozostaną z Tobą na lata.  

Sesja kobieca nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma żadnych ograniczeń.

Jak się przygotować ?

MALARSKI PORTRET, SESJA WHITE CZY PLENER? 

Niezależnie od tego jaką sesję wybierzesz, plan jest podobny.

 

Każda sesja wymaga przygotowania - portret ekskluzywny szczególnie. 

Formularz informacyjny, który otrzymasz po rezerwacji pomoże spersonalizować Twoją sesję. Studio dysponuje własną garderobą- wykorzystywaną szczególnie podczas sesji kobiecych czy sesji brzuszkowych.

Wybór i dopasowanie garderoby znacznie wpłynie na końcowy efekt Twojej sesji. Przed o raz po rezerwacji pozostaję do Twojej dyspozycji oraz służę pomocą i inspiracjami. 

Świeże włosy, zadbane paznokcie, rozświetlający makijaż oraz podkreślenie rzęs to konieczność. Potraktuj to jako dzień relaksu. Twój wyjątkowy dzień.

Twoje dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą pamiątką na całe życie.

Studio współpracuje z profesjonalnymi wizażystkami, np. znaną i cenioną Moniką Witek.

O chęci skorzystania z makijażu PRO proszę informować  podczas rezerwacji sesji. Makijaż u Naszych wizażystek możesz zarezerwować także samodzielnie. 

 (makijaż PRO jest polecany do każdej sesji, również naturalnej white oraz pleneru choć w tym ostatnim przypadku ma nieco delikatniejszy charakter)

Jeśli marzysz o stylizowanym portrecie, a twoją pasją jest np. gra na skrzypcach - koniecznie zabierz je ze sobą. A to tylko przykład.

I najważniejsze. Sesja ma być pamiątką na całe życie, ale i również fantastycznym przeżyciem na samej sesji, zatem zrelaksuj się, nie stresuj i bądź sobą, a wszystko będzie idealnie. Obiecuję!

sesja kobieca wroclaw (6).jpg

Specjaliści do Twoich usług.

Zachęcam do umówienia wizyty u Naszej wizażystki/stylistki włosów.

Jeśli kupujesz sesję w prezencie pomyśl także nad voucherem prezentowym na makijaż/czesanie - voucher kupisz bezpośrednio u dziewczyn:

Polecane stylistki.

 

MAKIJAŻ

  1. Monika Witek (Obornicka 74)  tel: 880 845 350,   www.monikawitek.pb.gallery   www.facebook.com/MonikaWitek.MakeUp/

  2. Małgorzata Wójcik (makijaż z dojazdem do klienta)

      tel: 696 485 698 

     www.facebook.com/MakeupMalgorzataWojcikWroclaw           

 

 WŁOSY - czesanie, loki, fale

  1. Dorota Zadrożna  Ul. Zelwerowicza (Salon Urody Dolce) tel: 513 172 371 

 
 
ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

sesja kobieca wrocław, sesja kobieca, sesja sensualna, sesja sensualna dla kobiety, akt wrocław, sesja aktowa wrocław, sesja dla żony, sesja zdjęciowa dla mamy, sesja zdjęciowa na czterdziestke , sesja zdjęciowa na trzydzieste urodziny, voucher na sesje kobiecą, sesja naga, sesja z makijażem wroclaw, 

bottom of page