top of page
Świąteczna Galeria
IMG_5053.jpg

Mini

Sesje Świąteczne

MAGIA ŚWIĄT ZATRZYMANA NA FOTOGRAFII

Jak co roku, i teraz, przygotowałam dla Was ofertę Mini Sesji Świątecznych.

Sesja cudownie sprawdza się jako rodzinna pamiątka. Możesz wykupić ją dla siebie i swojej rodziny, a także z myślą o mikołajkowych czy gwiazdkowych prezentach - Cieszy wtedy całą rodzinę w postaci odbitek i albumów zapakowanych na prezenty.  

IMG_7900.jpg

Jak co roku i teraz przygotowałam dla Was ofertę Mini sesji świątecznych na sezon 2022/2023

Sesje odbędą się na podobnej zasadzie jak rok, dwa, trzy i cztery lata temu z małymi zmianami bez których, obejść się nie możemy

Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne wprowadzone będą małe zmiany i dopuszczam ich zaostrzenie w późniejszym terminie (zależnie od tego jak sytuacja będzie się rozwijać - jednak wszystko w trosce o Wasze i moje bezpieczeństwo

Głównymi zamianami będą sesje w większym odstępie czasowym pomiędzy nimi, co za tym idzie i mniejsza dzienna ilość sesji.

Wypływa to na mniejszą ogólną ilość miejsc na sesje świąteczne - Dla chętnych i tych którzy mogą 

 - uruchomione zostaną terminy w tygodniu jednak i tak finalna ilość miejsc będzie mniejsza niż dotychczas. Możliwość użycia garderoby studyjnej zostanie mocno ograniczona - ale z tym także sobie poradzimy scenki przygotuję tak aby garderoba przyniesiona przez Was była wystarczająca :) Dodatki jak wianki i ozdoby głowy  na pewno będą dostępne w studio. 

W  tym roku jak i w poprzednim rezygnujemy z poczęstunku, kawki, mleczka i ciasteczek na sesji.  

To tyle złych wiadomości, teraz czas na te najlepsze! 

Mini sesje świąteczne to uwielbiane tak, sesje dziecięce i rodzinne z których, wydruki wykorzystywane są najczęściej jako podarki pod choinkę.

Do Waszej dyspozycji oddam na pewno 2 duże stylizacje mieszczące małych i tych dużych modeli też - czyli zdjęcia rodzinne jak najbardziej wskazane. Jak co roku, klasycznie, bajkowa scenka na deskach w odcieniach brązu oraz delikatna sceneria WHITE nawiązująca do sesji regularnych z akcentem świąt. Dopuszczam także, że pojawi się sceneria trzecia. Jednak biorąc pod uwagę mniejszą ilość miejsc to budżet sesji jest także ograniczony.

Tegoroczne scenerie pojawią się w październiku lecz jak co roku, będą nawiązywały do lat poprzednich. 

Będą jak zawsze przygotowane tak aby świetnie fotografowały się wszystkie w jednej i tej samej kolorystyce garderoby.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

W zależności, który pakiet sesji wybierzecie, przygotujcie 1 do 2 kompletów odzieży.

Sesje ZAWSZE rozpoczynamy od lekkiej scenerii WHITE - garderobę do tej scenerii ubieracie już w domu! 

Do drugiej scenerii możecie przebrać się już  w studio - jeśli tego zapragniecie! 

Świąteczna czerwień oraz zieleń obowiązkowa dla wszystkich :) Dzieci i niemowlęta - czerwone sweterki, sukienki, koszule z muszką, marynareczki. W końcu jest to sesja, zatem przygotujcie się do niej ładnie. Poza zestawami w czerwieni pięknie wyglądają wszelkiego rodzaju beże, brązy, granaty i biele - są to neutralne kolory i zawsze dodaję elegancji. 

Odradzam - wszelkie motywy bajkowe, myszki micky, krzykliwe wzory itp - nie wygląda to korzystnie w efekcie finalnym. Wyjątkiem są świąteczne piżamki dopasowane stylem i wzorem dla wszystkich uczestników! 

Świąteczne kraty oraz bałwany dozwolone we wszystkich wariantach, kolorach i rodzajach:)  

W przypadku osób dorosłych zasady ubioru podobne.

Uwierzcie mi - możecie szaleć z kreacjami - tiulowe szalone suknie czy zabawne piżamy lub kombinezony również wyglądają obłędnie.

  • Jako sesje dziecięce i niemowlęce 

  • Dzieci młodsze niż 6 mc - ujęcia wraz z rodzicami 

  • Sesje wykonywane są w weekendy od dnia 1 października 2022 do końca listopada 2022 - i z tych sesji otrzymacie gwarancję wydania zdjęć i wydruków do świąt* (tj do 19.12.22*)

  • Jeśli pojawią się dodatkowe grudniowe terminy mini sesji- nie będą posiadały gwarancji wydania plików i wydruków do świąt. Ich celem jest cykliczna pamiątkowa sesja świąteczna, nie prezenty gwiazdkowe jak sesji w październiku i listopadzie które zdążymy przygotować i wam wydać.

  • Po wyczerpaniu terminów dopuszczam przedłużenie wykonywania sesji o grudzień i dni w tygodniu -informacje o dostepnych aktualnie terminach znajdziesz pod przyciskiem TUTAJ

  • Zapewniam rekwizyty, tła ozdoby do włosów, garderoba we własnym zakresie 

  • W sesji może wziąć udział 1 do 5 osób - zależnie od wybranego pakietu. Jeśli zamierzacie przyjść większą grupą skontaktuj się ze mną! Dodatkowa osoba na sesji wiąże się z dopłatą + 50 PLN lub koniecznością wykupienia drugiej i/lub kolejnej sesji.

  • Jeśli marzycie o sesji kilku rodzin na raz np. dzieci + rodzice + dzieci + rodzice itp. - zarezerwujcie następujące sesje po sobie w ilości przypadającej na ilość rodzin. Sesje zostaną połączone w jedna z wydłużonym czasem.

  • Na sesji wykonam znacznie więcej zdjęć niż w pakiecie. Po sesji otrzymasz e-album online w którym samodzielnie dokonasz wyboru ujęć z zarezerwowanego pakietu. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć niż w opłaconym pakiecie, będziesz mieć możliwość dokupienia ujęć dodatkowych w atrakcyjnych cenach. Na życzenie również fotoalbumy, fotoksiążki, dodatkowe odbitki, wydruki na płótnach itp. Wszystkie akcesoria będą dostępne po sesji w Waszym systemie - po podaniu unikalnego hasła będziecie mogli zamówić swoje wymarzone gwiazdkowe prezenty z Waszymi zdjęciami.

  • jeśli masz jeszcze wątpliwości, pytania lub potrzebujesz konsultacji napisz mail: biuro@robietofoto.pl lub skontaktuj się telefonicznie 669 160 504 ( tel. czynny pn-pt 10:00-18:00)

Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu, spróbuj skonstatować się ze mną mailowo lub telefonicznie - może uda się coś zaradzić.

 

Prezentowane fotografie przedstawiają przekrój zdjęć z minionych mini sesji świątecznych w latach 2016 -2021

 

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG