IMG_2437.jpg

Mini

Sesje Świąteczne

MAGIA ŚWIĄT ZATRZYMANA NA FOTOGRAFII

Jak co roku, i teraz, przygotowałam dla Was ofertę Mini Sesji Świątecznych.

Sesja cudownie sprawdza się jako rodzinna pamiątka. Możesz wykupić ją dla siebie i swojej rodziny, a także z myślą o mikołajkowych czy gwiazdkowych prezentach - Cieszy wtedy całą rodzinę w postaci odbitek i albumów zapakowanych na prezenty.  

IMG_7900.jpg

Jak co roku i teraz przygotowałam dla Was ofertę Mini sesji świątecznych na sezon 2020/2021.

Sesje odbędą się na podobnej zasadzie jak rok, dwa, trzy i cztery lata temu z małymi zmianami bez których, obejść się nie możemy

Ze względu na panujące zagrożenie epidemiologiczne wprowadzone będą małe zmiany i dopuszczam ich zaostrzenie w późniejszym terminie (zależnie od tego jak sytuacja będzie się rozwijać - jednak wszystko w trosce o Wasze i moje bezpieczeństwo

Głównymi zamianami będą sesje w większym odstępie czasowym pomiędzy nimi, co za tym idzie i mniejsza dzienna ilość sesji.

Wypływa to na mniejszą ogólną ilość miejsc na sesje świąteczne - Dla chętnych i tych którzy mogą 

 - uruchomione zostaną terminy w tygodniu jednak i tak finalna ilość miejsc będzie mniejsza niż dotychczas. Możliwość użycia garderoby studyjnej zostanie mocno ograniczona - ale z tym także sobie poradzimy scenki przygotuję tak aby garderoba przyniesiona przez Was była wystarczająca :) Dodatki jak wianki i ozdoby głowy  na pewno będą dostępne w studio. 

Niestety w tym roku rezygnujemy z poczęstunku, kawki, mleczka i ciasteczek na sesji :(  Nadrobimy mam nadzieję na sesjach wielkanocnych  wiosna 2021 <3 

To tyle złych wiadomości, teraz czas na te najlepsze! 

Mini sesje świąteczne to uwielbiane tak, sesje dziecięce i rodzinne z których, wydruki wykorzystywane są najczęściej jako podarki pod choinkę.

Do Waszej dyspozycji oddam na pewno 2 duże stylizacje mieszczące małych i tych dużych modeli też - czyli zdjęcia rodzinne jak najbardziej wskazane. Jak co roku, klasycznie, bajkowa scenka na deskach w odcieniach brązu oraz delikatna sceneria WHITE nawiązująca do sesji regularnych z akcentem świąt. Dopuszczam także, że pojawi się sceneria trzecia. Jednak biorąc pod uwagę mniejszą ilość miejsc to budżet sesji jest także ograniczony.

Tegoroczne scenerie pojawią się w październiku lecz jak co roku, będą nawiązywały do lat poprzednich. 

Będą jak zawsze przygotowane tak aby świetnie fotografowały się wszystkie w jednej i tej samej kolorystyce garderoby.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

W zależności, który pakiet sesji wybierzecie, przygotujcie 1 do 2 kompletów odzieży.

Świąteczna czerwień oraz zieleń obowiązkowa dla wszystkich :) Dzieci i niemowlęta - czerwone sweterki, sukienki, koszule z muszką, marynareczki. W końcu jest to sesja, zatem przygotujcie się do niej ładnie. Poza zestawami w czerwieni pięknie wyglądają wszelkiego rodzaju beże, brązy, granaty i biele - są to neutralne kolory i zawsze dodaję elegancji. 

Odradzam - wszelkie motywy bajkowe, myszki micky, krzykliwe wzory itp - nie wygląda to korzystnie w efekcie finalnym.

Świąteczne kraty oraz bałwany dozwolone we wszystkich wariantach, kolorach i rodzajach:)  

W przypadku osób dorosłych zasady ubioru podobne.

Uwierzcie mi - możecie szaleć z kreacjami - tiulowe szalone suknie czy zabawne piżamy lub kombinezony również wyglądają obłędnie.

 • Jako sesje dziecięce i niemowlęce 

 • Dzieci młodsze niż 6 mc - ujęcia wraz z rodzicami 

 • Rabat dla stałych klientów + 1 ujęcie do pakietu

 • Sesje wykonywane są w weekendy od dnia 10 października 2020 do 22 listopada 2020

 • Po wyczerpaniu terminów dopuszczam przedłużenie wykonywania sesji o grudzień i dni w tygodniu -informacje o dostepnych aktualnie terminach znajdziesz pod przyciskiem TUTAJ

 • Zapewniam rekwizyty, tła ozdoby do włosów, garderoba we własnym zakresie 

 • W sesji może wziąć udział 1 do 4 osób - zależnie od wybranego pakietu. Jeśli zamierzacie przyjść większą grupą skontaktuj się ze mną! Dodatkowa osoba na sesji wiąże się z dopłatą + 50 PLN/osoba, ale powiększa też pakiet zdjęć

 • Jeśli marzycie o sesji kilku rodzin na raz np. dzieci + rodzice + dzieci + rodzice itp. - zarezerwujcie następujące sesje po sobie w ilości przypadającej na ilość rodzin. Sesje zostaną połączone w jedna z wydłużonym czasem.

 • Na sesji wykonam znacznie więcej zdjęć niż w pakiecie. Po sesji otrzymasz e-album online w którym samodzielnie dokonasz wyboru ujęć z zarezerwowanego pakietu. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć niż w opłaconym pakiecie, będziesz mieć możliwość dokupienia ujęć dodatkowych w atrakcyjnych cenach. Na życzenie również fotoalbumy, fotoksiążki, dodatkowe odbitki, wydruki na płótnach itp. Wszystkie akcesoria będą dostępne po sesji w Waszym systemie - po podaniu unikalnego hasła będziecie mogli zamówić swoje wymarzone gwiazdkowe prezenty z Waszymi zdjęciami.

 • jeśli masz jeszcze wątpliwości, pytania lub potrzebujesz konsultacji napisz mail: biuro@robietofoto.pl lub skontaktuj się telefonicznie 669 160 504 ( tel. czynny pn-pt 9:00-16:00)

 • w sprzedaży również VOUCHERY prezentowe przygotowane pod choinkę! (do wykorzystania w 2020 roku na sesję świąteczna lub sesję regularną w 2021 roku)

Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu, spróbuj skonstatować się ze mną mailowo lub telefonicznie - może uda się coś zaradzić.

 

Ceny obowiązują od 28.08.20. Ceny oraz pakiety mogą ulec zmianie. Z zastrzeżeniem pakietu Standard.

Prezentowane fotografie przedstawiają przekrój zdjęć z minionych mini sesji świątecznych w latach 2016 -2019

 

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG
Mini sesja świąteczna wrocław

sesja świąteczna Wrocław, sesja na święta Wrocław, sesja na święta, sesja świąteczna, mini sesja, mini sesja świąteczna, mini sesja Wrocław, mini sesja świąteczna Wrocław, sesja bożonarodzeniowa, sesja bożonarodzeniowa Wrocław, mini sesja na święta, mini sesja mikołajkowa Wrocław, mini sesja mikołajkowa , sesja noworoczna, mini sesja noworoczna wrocław, prezent na święta, najlepszy prezent na święta wrocław, prezent na święta wrocław.