top of page

Niewątpliwie sakrament Chrztu Świętego oraz Komunii Świętej jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka oraz rodziców.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możecie zamówić fotografa na Chrzest lub Komunię Świętą od samej sesji w plenerze czy studio po pełne reportaże fotograficzne.

Przygotowałam kilka wariantów reportażu oraz sesji pozwalających na utrwalenie tego jakże pięknego wydarzenia.

Pakiety podlegają modyfikacjom w zależności od Państwa preferencji.

Oprócz przepełnionych miłością, naturalnych zdjęć, możecie otrzymać spersonalizowane produkty takie jak książki, albumy i piękne opakowania.

Chrzest Św Galeri

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji 

Chrzty i Komunie Święte to ujęcia reportażowe, a także zdjęcia pozowane oraz sesje a'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje w plenerze lub studio.

W sesji reportażowej czyli przygotowaniach, ceremonii czy przyjęciu wykonywane są głównie ujęcia reportażowe, pozwalające na zachowanie intymności Waszej i Waszych gości.

W krótkich przerwach wykonujemy ujęcia pozowane na Wasze życzenie.

W sesji plenerowej, nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Sesja plenerowa ma charakter reportażu pozowanego. Zazwyczaj zabieram Was na inscenizowany spacer, zarówno w sesji Komunijnej jak i z okazji Chrztu. Sesje studyjne to nic innego jak nasze ukochane sesje WHITE, które znajdziecie również w ofercie sesji rodzinnych.

skrócie

Stawiam się na wyznaczoną przez Was godzinę.

Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, łzy wzruszenia, ceremonię, przyjęcie oraz to co wydarzy się przed, ale…zachęcam do skorzystania z opcji bezpłatnej obecności fotografa na przygotowaniach, czy to w domu czy hotelu. 

Oczywiście możecie sobie zażyczyć reportaż z samej ceremonii i przyjęcia, jednak zdjęcia z przygotowań pięknie dopełniają album.

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

Reportaż z Chrztu we Wrocławiu

Fotograf na pierwszą komunię we Wrocławiu

Fotograf na chrzest i pierwszą komunię

Reportaż z imprezy komunijnej we Wrocławiu. W ofercie oprócz sesji komunijnej jest album komunijny dobry fotograf na chrzest wrocław, reportaż z komunii świętej wrocław, sesja komunia święta wrocław, sesja z komunii wrocław, dobry fotograf na komunię wrocław, fotograf komunia wrocław, dobry fotograf komunia wrocław, zdjęcia z komunii świętej wrocław, reportaż z uroczystosci, fotograf na chrzest, fotograf na komunię, zdjecia z komunii świętej, zdjecia z komunii, zdjecia ze chrztu, szukam fotografa na komunię, szukam fotografa na chrzest

bottom of page