top of page
IMG_7353.jpg

Sesje lifestylowe to bardzo naturalne sesje, które wykonuję w Waszych domach.

To lekkie rodzinne sesje reportażowe, pokazujących życie codzienne. Poranek, popołudnie, czy przygotowanie do niedzielnego śniadania - to WY decydujecie co chcemy zatrzymać na fotografiach.

IMG_3827.jpg
Ślubna galeria

Ekskluzywne produkty.

WYDRUKI Z PASSEPARTOUT I LUKSUSOWE ALBUMY

Twoje zdjęcia, mimo iż piękne mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego oraz przedrukach w przepięknych, luksusowych albumach dostępnych jedynie na zamówienie.  Każdy z zamówionych produktów zostanie spersonalizowany indywidualnie w mojej pracowni oraz wykonany ręcznie przez polskich rzemieślników.

 

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo prestiżowy produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.

O sesji 

Sesje lifestylowe to ujęcia reportażowe, nie pozowane - niesamowicie lekkie i naturalne sesje.

 

 

Oczywiście na życzenie możemy wykonać kilka ujęć statycznych, pozowanych, jednak nie przeważają one w sesji.

Zaplanujcie swój dzień, słodki poranek, lub popołudnie, wspólne śniadanie na zdjęciach? czemu nie! 

skrócie

Stawiam się na ustalona wcześniej godzinę.

Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, czasami łzy wzruszenia, zabawę z dziećmi lub bliskość kochanków!  Fotografuję Was- Wasz pamiętnik zapisany na kadrach fotografii. 

ZOBACZ PEŁNE SESJE NA BLOGU
BLOG

Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem studio. Rezerwacja jest jednoznaczna z akceptacja regulaminu studio.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

sesja ślubna, sesja narzeczeńska, sesja dla narzeczonych, fotografia ślubna, fotografia ślubna wrocław, fotograf na ślub z wrocławia, ślub we wrocławiu, sesja ślubna, sesja ślubna w górach, sesja ślubna nad morzrem, sesja ślubna alpaki, sesja ślubna w dniu ślubu, sesja ślubna w inny dzień,  fotograf na ślubb, fotograf na ślub kościelny, fotograf na slub cywilny, ślub cywilny we wrocławiu, ślub cywilny w lesie, ślub kościelny we wrocławiu, ślub koscielny, reportaż ze ślubu, reportaż c ceremonii zaślubin, reportaż z wieczoru kawalerskiego, fotograf na ślub cywilny, fotograf na ślub koscielny, najlepszy fotograf slubny, najlepszy otograf ślubny dolny śląsk, wychodzę za mąż 2021, kiedy przesunąć ślub,  ślub a kwarantanna, ślub w zimie, sesja ślubna we wrześniu, 

bottom of page