top of page

Sesja noworodkowa WHITE


Sesja noworodkowa WHITE to lekka sesja na granicy reportażu. Trwa nie dłużej niż 1,5 godziny, nie jest też wymagająca ani dla rodziców ani dla głównego modela. Często odbywa się, tak jak ta sesja, w pierwszych dniach życia maluszka (tutaj to 15 doba) jak i znacznie później np po 3 tygodniu życia czy nawet 5 miesiącu.

Sesje white są na tyle uniwersalne, iż kontynuowane są przez resztę życia, np na sesję na pół roczku, pierwsze urodziny, sesję rodzinną czy sesje samych dorosłych.


Sesja White to bliskość, miłość i emocje - nie stylizacje.

Pierwsze minuty sesji poświęcamy na przygotowanie, nakarmienie, przewinięcie oraz wyciszenie maluszka. Najczęściej używam jedynie białych, bawełnianych owijek lub białego body basic.


A dalej.... dzieje się miłość.

Zresztą zobacz sam :)


Sesja WHITE nie jest długą sesją. Ze względu na jej naturalny charakter szczególnie sprawdza sie dla maluszków "nie śpioszków" oraz dzieci starszych którym nie możemy wykonać już sesji stylizowanej.

Jednak jeśli termin sesji przypada na pierwsze dwa tygodnie życia dziecka, a malec zapada w głęboki sen - w niektórych pakietach sesji WHITE proponuję wykonanie dodatkowo ujęć stylizowanych, tych w czapeczkach, opaskach i z akcesoriami. Kolorystyka tak jak tutaj może nawiązywać do White sesji, czyli być z przewagą bieli jak i możemy poszaleć ze stylizacją kompletnie. Kolorystyka ujęć stylizowanych dobierana jest indywidualnie


Jeśli przebieg sesji pozwoli na ich wykonanie - ujęcia stylizowane będziesz mógł dobrać jako ujęcia dodatkowe w cenach odpowiadających ujęciom zdjęć stylizowanych.

Pamiętaj jednak, że jest to opcja dodatkowa, nieodpłatna, niezobowiązująca, ale i dostępna jedynie w pakiecie Standard oraz wyższym.Przydatne linki :


Więcej o sesji noworodkowej przeczytasz tutaj


Cennik sesji noworodkowych znajdziesz tutaj


Rezerwacji sesji dokonasz tutaj83 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page