top of page

Sesja noworodkowa Stylizowana - Oliwia 16 dni

Sesje noworodkowe - te stylizowane - należy wykonać najwcześniej jak to możliwe. Standardowy czas w jakim zapraszam na sesje noworodkowe to 8- 14 doba życia maluszka. Sesja rezerwowana jest zawczasu na orientacyjny termin (planowa data porodu) - zazwyczaj w okolicy 6-7 miesiąca ciąży. Po narodzinach maleństwa, pozostaje nam tylko ustalić idealną datę sesji.

Maluszki młodsze niż dwa tygodnie przesypiają większość czasu sesji głębokim snem, co pozwala wykonać mnóstwo pięknych kadrów z zachowaniem najwyższego komfortu dla maluszka.


Oliwia odwiedziłam mnie znacznie później niż większość maluszków na sesjach noworodkowych stylizowanych. W dniu sesji miała aż 16 dni!


W przypadku kiedy z różnych powodów trafiacie do mnie później niż w 8-14 dobie życia maluszka - sesja stylizowana może zostać zamieniona na sesję WHITE, która nie wymaga głębokiego snu maluszka, a także jest bardziej naturalna- bez stylizacji i układania maluszka w pozy.

Oliwia zasnęła i dzielnie pozowała, co pozwoliło na wykonanie kilku ujęć stylizowanych, głównie we wrapach, choć udało się nam stworzyć także przepiękne ujęcie na beanbagu (poduszka do pozycjonowania dzieci na leżąco).


Sen maluszka starszego niż dwa tygodnie jest dużo mniej głęboki, niż maleńkiego noworodzia. Maluszek wówczas reaguje wybudzeniem przy każdym dotyku czy próbie zmiany pozy, zatem sesja jest znacznie krótsza i mniej obfita w fotografie. Oliwia pozowała dzielnie, spała smacznie a my zajęliśmy się stworzeniem najpiękniejszych kadrów!

Zobacz sam!

Piękny portret rodzinny w styli WHITE.

Dziewczyny pozowały niczym zawodowe modelki.
15 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page