Sesja rodzinno - urodzinowa WHITE

Aktualizacja: kwi 29

Sesja rodzinno - urodzinowa czyli świętowanie roczku w studio. W zasadzie sesja, nie tyle na sam roczek, co podwójnie urodzinowa powiedzieć by można. Sesje White są najczęściej wybieranymi przez Was sesjami rodzinnymi, dziecięcymi, portretowymi czy własnie z okazji urodzin a szczególnie tych pierwszych :)


Sesje White, to naturalne sesje, przypominające z założenia reportaż domowy. Naturalne, niewymuszone pozy, oraz sesja na granicy zabawy to świetna inicjatywa związana ze świętowaniem urodzin :)

Miękkie a zrazem kontrastowe światło sprawia ważnie wpadającego przez okno, mimo iż wykonywana jest w studio, przy użyciu profesjonalnego oświetlenia fotograficznego. Zastosowanie studyjnych lamp błyskowych pozwala na zachowanie stałej kolorystyki zdjęć w porównaniu z sesjami wykonywanymi w świetle dziennym które jest bardzo zmiennie.


Naturalny charakter sesji pozwala na wykonanie znacznie większej ilości ujęć niż w typowej pozowanej sesji, co przekładka się również na wielkość pakietów, które Wam oferuję :)


Tymczasem pozostawiam Was z jedną z moich ulubionych roczkowych sesji i pędzę przygotować post o pięknych albumach do prezentacji sesji White <3


Wszystkie sesje w tym sesję WHITE zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Jeśli marzysz o wyjątkowej sesja, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


#sesjanaroczek #sesjawhite #pierwszeurodziny #sesjanaroczekwroclaw25 wyświetlenia
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2020 by  Kasia Żolik Robietofoto.pl