top of page

Sesja noworodkowa White -Totalnie simple!
Sesje WHITE to naturalne, lekkie rodzinne sesje nawiązujące swoim charakterem do zdjęć lifestyle.

Sesje WHITE, nawet te noworodkowe, nie maja ograniczeń co do wieku, gdyż sesja jest wykonywana bardzo naturalnie, bez pozycjonowania dziecka, czy stylizacji.

Jednak jeśli chcecie wykonać sesję z maluszkiem - noworodkiem- zachęcam do umawiania terminu jak w przypadku sesji stylizowanej na pierwsze dwa tygodnie życia maleństwa. Zapisze my wówczas na fotografiach Wasze pierwsze wspólne chwile.


Uwielbiam wszystkie nasze sesje, każda jest niepowtarzalna, ale tę darzę ogromnym uczuciem. Jest mi bliska i to taka kwintesencja sejsi WHITE- tak czułe kadry!

I te detale !Pamiętaj, że taką sesję należy zarezerwować z wyprzedzeniem, najpóźniej 2 mc przed planowanym terminem porodu. Powiesz - ale nie wiem kiedy dziecko się narodzi dokładnie. A ja na to - że właśnie dlatego przyjmujemy rezerwacje wstępne i zawczasu. W chwili narodzin dziecka - to ci mogę zagwarantować - na pewno nie będzie dostępnych terminów sesji - chyba, że będziecie zapisani na termin wstępny. Wówczas choć by się waliło i paliło- macie gwarancję sesji w najlepszym czasie dla waszego maleństwa. Po narodzinach jedynie dajecie znać że maluszek jest już z Wami a ja zajmuję się resztą!Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji lub chcesz podarować sesję bliskiej osobie, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.


Wszystkie sesje w tym sesje WHITE, Stylizowane lub sesje łączone zarezerwujesz całkowicie online tutaj42 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page