top of page

Złota godzina - Kamila & PrzemekSesje plenerowe wykonuję od końca maja do ostatniego dnia września. Rok w rok spotykamy się na wyjątkowej polanie położonej blisko centrum Wrocławia.


Plenery są trudnymi sesjami. Nieokiełznane warunki pogodowe często nie sprzyjają stabilizacji mojego firmowego kalendarza, ale nie ma sytuacji bez wyjścia.

Plenery staramy się rezerwować na celowe terminy jednak jeśli w ciągu dnia widzimy, że warunki pogodowe są niesprzyjające- tak totalnie niesprzyjające czyli ulewa, mocny wiatr- raczej przesuwamy sesje na inny termin. To tyle z technikaliów :) Dodam tylko jeszcze że sesje plenerowe zawsze - wykonuję popołudniami, od godziny 18 po 20 w czerwcu, aż w okolicy września wracamy do godziny 18. Wówczas łapiemy na fotografiach spektakularne efekty złotego słońca :)


Piękna para, cudna miłość. Taniec przed zachodem słońca !

Magiczna miłosna sesja!

Rezerwując sesje plenerową weź pod uwagę możliwość zmiany wcześniej ustalonego terminu ze względu na zmienne i ciężkie do przewidzenia warunki pogodowe. Wszystkie sesje w tym sesje plenerowe zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.

10 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page