• Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

© 2020 by  Kasia Żolik Robietofoto.pl 

Sesja noworodkowa  KLASYCZNA

Jeśli marzysz o stylizowanych ujęciach swojego śpiącego maluszka, w pierwszych dniach życia,  KLASYCZNA STYLIZOWANA sesja jest dla Was. Kolorowe czapeczki dla chłopców, opaski dla dziewczynek i cudowne aranżacje dobrane specjalnie dla najmłodszych modeli.

Sesja powinna zostać wykonana u dzieci w pierwszych 2 do max 3 tygodniach życia

 • maluszki w 5-14 dobie życia 

 • sesja samego dziecka ( na życzenie ujecie z rodzicami oraz starszym rodzeństwem) 

 • sesja klasyczna-stylizowana w studio

 • zapewniam wszystkie niezbędne dodatki oraz rekwizyty

 • oczywiście chętnie dowiem się o jakiej stylizacji marzycie - być może będę mogła spełnić Wasze marzenia

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 2,5 godziny

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

Sesja noworodkowa  WHITE

WHITE- to ujęcia a'la  lifestylowe- niesamowicie lekkie i naturalne sesje. Ten rodzaj sesji może być wykonany z powodzeniem u noworodków do 30 dnia życia oraz starszych niemowląt i dzieci a także jako sesje rodzinne. Oczywiście podczas sesji noworodkowej WHITE skupiamy się w większości na ujęciach rodzinnych.

W sesji WHITE nie skupiamy się na stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach rodzinnych i Waszych pierwszych wspólnych chwilach. Oczywiście maluszek będzie miał również ujęcia indywidualne.

 • maluszki 5-30 dzień życia oraz starsze do 3 mc

 • sesja dla całej rodziny , głównie ujęcia wspólne (maluszek oraz rodzice )

 • sesja trwa od  1-1,5  godziny

 • sesja w studio - naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a'la lifestyle

 • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją (szczególnie polecam  biele, czerń lub szarości)

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

Sesja noworodkowa  ART

Jeśli marzysz o ponadczasowych i ekskluzywnych ujęciach swojego śpiącego maluszka w Twoich ramionach, podczas karmienia czy tulenia, ARTYSTYCZNA sesja jest dla Was.  

Sesje wykonywane zarówno jako sesje noworodkowe, brzuszkowe oraz rodzinne. 

 • maluszki w 10-30 dobie życia oraz dzieci do pierwszego roku

 • sesja dziecka w ramionach mamy, bardzo często podczas karmienia.

 • sesja ART -  czarno białe portrety lub kolorowe ujęcia malarskie

 • przepiękne ponadczasowe portrety

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 1,5 godziny

 • sesja w studio

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

 • do sesji rekomendowany jest makijaż profesjonalny u Naszej wizażystki (koszt 150 pln) 

O sesji 

KAŻDA INNA, KAŻDA WYJĄTKOWA TAK JAK TY.

KLASYCZNA, WHITE CZY ART?

Sesje noworodkowe to wyjątkowe sesje. Inne niż wszystkie. Wykonywane są najczęściej pomiędzy 5 a 14 dniem życia maluszka. Dlatego bardzo ważne jest, zarezerwowanie  orientacyjnego terminu sesji jeszcze przed porodem.

Po porodzie natomiast, wystarczy dać mi znać o przyjściu na świat małego cudu, a ja zajmę się resztą, w tym wyznaczę celowy termin Waszej sesji. 

Jeśli myślisz o ujęciach samego maluszka, podobają Ci się kolorowe kocyki, czapki i gadgety wybierz sesję KLASYCZNĄ

Naturalne, pełne emocji ujęcia rodzinne, które tworzą fotograficzną opowieść, zapewni Wam sesja WHITE, szczególnie jeśli marzycie o sporej ilości kadrów.

A ponadczasowe, piękne i ekskluzywne kadry zapewni Wam sesja ART.  W większych pakietach sesji - łączę rodzaje sesji nieodpłatnie bez potrzeby umawiania się na drugą sesję, a ujęcia z dodatkowego pakietu będziecie mogli wybrać jako ujęcia dodatkowe. Sprawdza się to szczególnie w przypadku, kiedy podobają się Wam np i sesje klasyczne i portrety Art lub WHITE

Sesja noworodkowa zależnie od wybranego rodzaju oraz pakietu trawa od ok 1 - 2,5 godziny. Sam czas wykonywania zdjęć jest znacznie krótszy - większość czasu poświęcamy na karmienie, przewijanie, tulenie i kochanie maleństwa. Podczas sesji robimy wszystko dla poczucia ciepła i bezpieczeństwa noworodka.

Często zdarza się (zwłaszcza u dzieci starszych niż 14 dni), że maleństwo ma gorszy dzień, rozbudza się, ma kolki.  W takiej sytuacji cierpliwie czekamy na chwilę, gdy maluszek poczuje sie komfortowo i fotografujemy. W trakcie sesji noworodkowych nie pracujemy w pośpiechu - nie mamy tu miejsca na stres. Jeśli maluszek pozwoli, to - wykonujemy maximum stylizacji z pakietu oraz stylizacje dodatkowe.

 

Może się zdarzyć, iż maluszek ma kaprys, nie śpi, nie pozwala się odłożyć dalej niż 5 cm od ramion mamy... i zaśnie nagle  na 20 min  na całej sesji -  nie przekładamy wtedy noworodka z miejsca na miejsce, a realizujemy jedną wybraną stylizacje w kilku ujęciach -  Pamiętajmy-noworodek to nie zabawka, więc jeśli maluch  nie pozwala,  to ja jako fotograf staram się stworzyć Wam  wieloplanowy album nawet na jednej stylizacji. Możemy wtedy również wykonać bardziej naturalne ujęcia WHITE w ramionach rodziców.

Jak się przygotować ?

POTRAKTUJCIE TEN DZIEŃ JAK ŚWIĘTO

W sesjach maluszków, które wykonuję, najważniejszy jest spokój, opanowanie i przygotowanie, niezależnie od wybranego rodzaju sesji. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie jednak jakość i komfort sesji zależy też od Was.

 

 Maluszek odczuwa stres który jest w około...To nasza Wspólna praca - jako rodzice nie możecie być ani w stresie, ani głodni!!  Zwłaszcza mama.

Jeśli chcecie wykonać  również wspólne zdjęcia rodzinne, przygotujcie się do zdjęć - oczywiście w miarę możliwości. Wiem, to trudne..nieprzespanie noce....kto myśli o włosach kiedy maleństwo płacze ...

Świerze włosy, zadbane paznokcie, dla mamy lekki - rozświetlający makijaż lub podkreślenie rzęs. Potraktujcie to jako dzień relaksu. Nie mówię tu o pełnym manicure oraz wizażu, jednak Wasze dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą Waszą pamiątką na całe życie.

W razie potrzeby współpracuję z profesjonalnymi wizażystami.

O chęci skorzystania z makijażu PRO proszę informować  podczas rezerwacji sesji. (makijaż PRO jest polecany do każdej sesji)

Warto zadbać o spójną garderobę dla wszystkich uczestników sesji, w sesji WHITE to odcienie bieli, beżu, szarości lub czerni. Proszę unikać jaskrawych oraz wyrazistych kolorów jak i wzorów. Styl boho sprawdzi się zawsze!

W sesji ART korzystacie najczęściej z mojej studyjnej garderoby tj body, suknie czy bielizna i woale. Zachęcam jednak do zabrania ze sobą bielizny osobistej jak i pełnej garderoby. Oczywiście służę pomocą oraz konsultacją. 

 

Co ze sobą zabrać?

CZYLI PAMIĘTAMY O SMOCZKU I POZYTYWNYM NASTAWIENIU.

Na miejscu zapewniam podstawowe akcesoria wraz z przewijakiem oraz wszystkie niezbędne gadżety do sesji.

Jeśli bardzo zależny Wam na sfotografowaniu maluszka z jakąś ważną dla Was zabawką - np. misiem od babci:) lub ubranku które koniecznie musi być na zdjęciu - zabierzcie je ze sobą. Postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom jednak pamiętajcie również,

że nie wszystko może znaleźć się na zdjęciu.

Proszę o zabranie ze sobą:

 1. Akcesoria do przewijania maluszka(pieluszki, chusteczki nawilżane, kosmetyki, podkłady)

 2. SMOCZEK -obowiązkowo(nawet jeśli maluszek wydaje się za nim nie przepadać)

 3. laktator + butelka lub przygotowany pokarm

 4. 2 kocyki, rożki lub inny materiał który otuli maluszka podczas przerw i karmienia

 5. Jednobarwna odzież dla rodziców-białe lub czarne t-T-shirty bez wzorów

 6. Jeśli na sesji brzuszkowej miałaś na sobie ulubioną sukienkę-zabierz ja proszę ze sobą-może się przydać

 7. Przekąski dla rodziców-zwłaszcza dla mamy !!!  Sesja trwa kilka godzin

 8. Pozytywne nastawienie

Studio

PROFESJONALNIE ALE I PRZYTULNIE.

Moje studio wyposażone jest z myślą o Waszych maleństwach, dlatego nie musicie się martwić o jakiekolwiek  potrzebne rekwizyty, mięciutkie kocyki czy ubranka. Na miejscu dostępne jest wszystko co będzie potrzebne do wykonania sesji noworodkowej.

W studio, mimo iż, jest to lokal profesjonalny, panuje domowa atmosfera. Jest ciepło, przytulnie, podobnie jak w bawialni zdejmujemy obuwie. 

 Proszę  jedynie o zabranie ze sobą podstawowych  akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka.

 
 

sesja noworodkowa, sesja noworodkowa wrocławm sesja dla noworodka, profesjonalna sesja noworodkowa, dobry fotograf noworodkoway, sesja dla niemowlaka, sesja dla niemowlęca wrocław, fotograf noworodkowy, jak przygotować się do sesji noworodkowej, sesja noworodkowa dolny śląsk, sesja white, sesja lifestyle, sesja biała, biała sesja,