top of page

ABC sesji i reportażu ślubnego.

Każdy ślub jest inny, a każda Panna Młoda marzy o tym najpiękniejszym. Wychodząc naprzeciw Waszym pragnieniom i oczekiwaniom dostosowujemy ofertę dla każdej pary indywidualnie. Oprócz przepełnionych miłością, naturalnych zdjęć, otrzymacie spersonalizowane produkty takie jak książki, albumy i piękne opakowania.

Zatem, jakie są Wasze marzenia?

Powiadomcie mnie drogą mailową czego Wam potrzeba, a ja postaram się spełnić Wasze oczekiwania.

biuro@robietofoto.pl lub tel 669 160 504


Może troszkę o tym Jak pracuję i co mogę Wam zaoferować.

Śluby i sesje Ślubne to ujęcia reportażowe, a także zdjęcia pozowane oraz 'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje. W sesji reportażowej czyli przygotowaniach, ceremonii zaślubin czy przyjęciu wykonywane są głównie ujęcia reportażowe, pozwalające na zachowanie intymności Waszej i Waszych gości. W krótkich przerwach wykonujemy ujęcia pozowane na Wasze życzenie. W sesji plenerowej, nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Sesja plenerowa ma charakter reportażu pozowanego. Zazwyczaj zabieram Was na inscenizowany spacer, zarówno w sesji narzeczeńskiej jak i ślubnej.  

Opcji jest kilka, a nawet kilkanaście!

Zacznijmy od sesji plenerowej w innym dniu niż zaślubiny (sesja ślubna lub narzeczeńska)

Sesja plenerowa w inny dzień

Spotykamy się na wyznaczoną godzinę. Niekiedy zmieniamy godzinę z bookingiem online - zmieniające się warunki pogodowe, pora roku, zmiana na godziny poranne lub całkowita zmiana terminu,

Zapraszam Was w garderobie ślubnej lub casualowej - styl boho czy festiwalowy zawsze się sprawdza, sesja w górach- sukni ślubna, garnitur, dresy czy stroje górskie dopasowane stylem dla obojga, czy kompletny styl “wiejski” . Na plaży nie wyobrażam sobie nic innego jak lekkie lniane odzienie okrywające Wasze opalone ciała i stroje kąpielowe, w których skoczycie do wody!

Jeśli w dniu zaplanowanej sesji plenerowej nie będzie warunków pogodowych, o których marzymy - przeniesiemy sesję bez żadnych opłat dodatkowych!

Gwarantuję jednak, że lekko deszczowe popołudnie wyłącznie sprzyja pięknym, intymnym ujęciom, ew możecie pięknie zagrać z parasolami! 

Plenery wykonywane są w godzinach wczesno porannych lub późno popołudniowych. Zatem, ze względu na imponujące warunki świetlne, zależnie od pory roku między godziną 8-10 i 17 (późna jesień), wczesny ranek i a 20 (lato). Z zasady im później tym lepiej. 

Sesja rozpoczynająca się na 1 - 1,5 godziny przed zachodem słońca jest idealna, zatem przed rezerwacją możesz sprawdzić w internecie te informacje i dobrać czas spotkania. Ze swojej strony dopuszczam przesunięcie Waszej sesji na 2 godziny do przodu lub do tyłu, właśnie ze względu na odpowiednią porę!

Jeśli Wasz ślub odbywa się poza Wrocławiem, np w Kotlinie Kłodzkiej, zazwyczaj zostaję do dnia następnego, co umożliwia plener poślubny w miejscu zaślubin - godziny poranne - przedpołudniowe. 

Ślub cywilny bez przygotować oraz przyjęcia

Stawiam się na wyznaczoną przez Was godzinę. Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, łzy wzruszenia, ceremonię zaślubin, oraz to co wydarzy się przed i po. Jeśli znajdziemy czas na szybki, pozowany plener w okolicy - jestem za.

Czas mojej obecności to godzina - sam czas ceremonii w USC to ok 15 min zatem mamy sporo czasu na ujęcia w około wydarzenia zaślubin. 

Sesja studyjna WHITE po, lub przed uroczystością, lub w inny dzień.

Nasze najbardziej popularne sesje, zarówno jako rodzinne, dziecięce a także z okazji Chrztu czy Komunii. Sesja może odbyć się klasycznie w białych strojach dla całej rodziny lub odzieży odświętnej czyli np albie dla dziecka. Tutaj wybór zostawiam Wam.  

Ślub cywilny z przyjęciem.

Stawiam się na wyznaczoną przez Was godzinę. Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, łzy wzruszenia, ceremonię zaślubin, przyjęcie oraz to co wydarzy się przed, ale…zachęcam do skorzystania z opcji bezpłatnej obecności fotografa na przygotowaniach, czy to w domu czy hotelu. 

Oczywiście możecie sobie zażyczyć reportaż z samych zaślubin i przyjęcia, jednak zdjęcia z przygotowań pięknie dopełniają album ślubny. Moja obecność w czasie przygotowań to ok 1 godziny, Staram się uchwycić cały rozgardiasz towarzyszący wydarzeniu, stres, radość, wzruszenie i wszystko co dzieje się wokół, łącznie z ujęciami waszych “artefaktów ślubnych” jak bukiet, obrączki czy akcesoria osobiste: perfumy, buty, suknia, garnitur, krawat, mucha itp. 

Bez względu na to, czy zdecydujecie się na fotografie z przygotowania czy nie, fotograf czyli ja , pojawi się godzinę wcześniej (jeśli nie będzie przygotowań, będę na Was czekać w USC wcześniej). 

Czas mojej obecności to - godzina w miejscu przygotowań, zaślubiny w USC, przyjęcie do max 2 godzin zatem zaplanujcie ważne punkty, które chcecie mieć utrwalone na fotografiach np: tort. Oczywiście na życzenie wykonamy również mini sesję plenerową w trakcie trwania przyjęcia.

Ślub cywilny/ kościelny wraz z przyjęciem.

Chwile, które chcecie mieć utrwalone na fotografiach dłużej 2 godziny na przyjęciu lub poza Wrocławiem - wycena indywidualna. 


Starając się o wycenę indywidualną Waszego ślubu wyślij mail na biuro@robietofoto.pl poniższe informacje.  

 • Imię i nazwisko 

 • Telefon kontaktowy

 • Data

 • Dane dotyczące dnia ślubu np: ślub cywilny plenerowy + 3 godziny fotografa na przyjęciu w tym plener

 • ślubna sesja plenerowa w ten sam dzień TAK/NIE 

 • ślubna sesja plenerowa w inny dzień TAK/NIE 

 • Sesja narzeczeńska TAK/ NIE 

 • Miejsce ślubu (miasto/nazwa)

 • Ceremonia ślubna odbędzie się w 

 • Planowana godzina rozpoczęcia ceremonii ślubnej 

 • Miejsce przyjęcia (nazwa i lokalizacja restauracji/hotelu) 

 • Styl przyjęcia - rustykalny, boho , klasyczny, destination wedding, inny…

 • Wiadomość | Napisz trochę więcej o Was i Waszych potrzebach


Rezerwacje przyjmowane są nawet z 12 miesięcznym wyprzedzeniem!


REZERWACJA: Odbywa sie poprzez BOOKING

więcej o sesji przeczytasz na mojej stronie https://www.robietofoto.pl/

38 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page