top of page

ABC Komunii Świętej i Chrztu Świętego.

Niewątpliwie sakrament Chrztu Świętego oraz Komunii jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka oraz rodziców.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom możecie zamówić fotografa na Chrzest lub Komunię Świętą od samej sesji w plenerze czy studio po pełne reportaże fotograficzne.

Przygotowałam kilka wariantów reportażu oraz sesji pozwalających na utrwalenie tego jakże pięknego wydarzenia.

Pakiety podlegają modyfikacjom w zależności od Państwa preferencji.

Oprócz przepełnionych miłością, naturalnych zdjęć, możecie otrzymać spersonalizowane produkty takie jak książki, albumy i piękne opakowania.

Zatem, jakie są Wasze marzenia?

Powiadomcie mnie drogą mailową czego Wam potrzeba, a ja postaram się spełnić Wasze oczekiwania.

biuro@robietofoto.pl lub tel 669 160 504


Może troszkę o tym Jak pracuję i co mogę Wam zaoferować.

Chrzty i Komunie Święte to ujęcia reportażowe, a także zdjęcia pozowane oraz sesje 'la lifestylowe - niesamowicie lekkie i naturalne sesje w plenerze lub studio.

W sesji reportażowej czyli przygotowaniach, ceremonii czy przyjęciu wykonywane są głównie ujęcia reportażowe, pozwalające na zachowanie intymności Waszej i Waszych gości.

W krótkich przerwach wykonujemy ujęcia pozowane na Wasze życzenie.

W sesji plenerowej, nie skupiamy się na wymyślnych stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach tworzących fotograficzne historie. Sesja plenerowa ma charakter reportażu pozowanego. Zazwyczaj zabieram Was na inscenizowany spacer, zarówno w sesji Komunijnej jak i z okazji Chrztu. Sesje studyjne to nic innego jak nasze ukochane sesje WHITE, które znajdziecie również w ofercie sesji rodzinnych.

Opcji jest kilka, a nawet kilkanaście!

Zacznijmy od Mini sesji studyjnej lub plenerowej.

Sesja plenerowa po, lub przed uroczystością, lub w inny dzień.

Spotykamy się na wyznaczoną godzinę. Niekiedy zmieniamy godzinę z bookingiem online - zmieniające się warunki pogodowe, pora roku, zmiana na godziny poranne lub całkowita zmiana terminu,

Zapraszam Was w garderobie odświętnej lub casualowej - styl boho zawsze się sprawdza.

Sesja może odbyć się w wyznaczonym przeze mnie miejscu - piękna polana, lub park, albo w wyznaczonym miejscu przez was zaraz po lub przed uroczystością. 

Jeśli w dniu zaplanowanej sesji plenerowej która odbyć ma się w inny dzień niż dzień ceremonii, nie będzie warunków pogodowych, o których marzymy - przeniesiemy sesję bez żadnych opłat dodatkowych!

Gwarantuję jednak, że lekko deszczowe popołudnie wyłącznie sprzyja pięknym, intymnym ujęciom, ew możecie pięknie zagrać z parasolami! 

Plenery wykonywane są w godzinach wczesno porannych lub późno popołudniowych. Zatem, ze względu na imponujące warunki świetlne, zależnie od pory roku między godziną 10-11 i 17 (późna jesień), wczesny ranek i a 20 (lato). Z zasady im później tym lepiej. 

Sesja rozpoczynająca się na 1 - 1,5 godziny przed zachodem słońca jest idealna, zatem przed rezerwacją możesz sprawdzić w internecie te informacje i dobrać czas spotkania. Ze swojej strony dopuszczam przesunięcie Waszej sesji na 2 godziny do przodu lub do tyłu, właśnie ze względu na odpowiednią porę!

Sesja studyjna WHITE po, lub przed uroczystością, lub w inny dzień.

Nasze najbardziej popularne sesje, zarówno jako rodzinne, dziecięce a także z okazji Chrztu czy Komunii. Sesja może odbyć się klasycznie w białych strojach dla całej rodziny lub odzieży odświętnej czyli np albie dla dziecka. Tutaj wybór zostawiam Wam.  

Ceremonia Chrztu lub Komunii Świętej wraz z przyjęciem. 

Stawiam się na wyznaczoną przez Was godzinę. Fotografuję to co się dzieje! Emocje, radość, łzy wzruszenia, ceremonię, przyjęcie oraz to co wydarzy się przed, ale…zachęcam do skorzystania z opcji bezpłatnej obecności fotografa na przygotowaniach, czy to w domu czy hotelu. 

Oczywiście możecie sobie zażyczyć reportaż z samej ceremonii i przyjęcia, jednak zdjęcia z przygotowań pięknie dopełniają album.

Moja obecność w czasie przygotowań to ok 1 godziny, Staram się uchwycić cały rozgardiasz towarzyszący wydarzeniu, stres, radość, wzruszenie i wszystko co dzieje się wokół, łącznie z ujęciami waszych “artefaktów” jak alba, świeca , czy różaniec i inne detale w zależności od uroczystości. Bez względu na to, czy zdecydujecie się na fotografie z przygotowania czy nie, fotograf czyli ja , pojawi się godzinę wcześniej (jeśli nie będzie przygotowań, będę na Was czekać w Kościele wcześniej). 

Czas mojej obecności to - godzina w miejscu przygotowań, ceremonia Chrztu, przyjęcie do max 2 godzin zatem zaplanujcie ważne punkty, które chcecie mieć utrwalone na fotografiach np: tort. Oczywiście na życzenie wykonamy również mini sesję plenerową w trakcie trwania przyjęcia.

W przypadku Komunii wszystko wygląda podobnie jednak nie zawsze Wasz fotograf, czyli ja, będzie mógł wejść do Kościoła w czasie ceremonii Komunii. Zazwyczaj wyłączność na fotografowanie dzieci w trakcie Komunii ma fotograf Kościelny, lub opłacony przez radę rodziców. Jeśli W Waszym przypadku również tak będzie - zdjęcia dziecka w ławce, kościele czy przy ołtarzu wykonam zaraz po zakończeniu mszy, a dalej przyjęcie do 2 godzin i sesja plenerowa, oczywiście na życzenie również bezpłatnie przygotowania w domu przed wyjazdem do Kościoła. 

Komunie grupowe

Wyłącznie wycena indywidualna. W zależności od ilości dzieci, potrzeb do ilości ujęć na dziecko oraz produktów finalnych, jak tablo, czy inne wydruki. 

Rezerwacje przyjmowane są nawet z 12 miesięcznym wyprzedzeniem!


Starając się o wycenę indywidualną Komunii grupowej wyślij mail na biuro@robietofoto.pl poniższe informacje.  

  • Telefon kontaktowy

  • Data/ godzina

  • Ilość dzieci

  • Dane dotyczące reportażu co ma zawierać , np: msza, każde dziecko w ławce, Każde dziecko przyjmujące komunię, zdjecie grupowe, portret w kościele lub przed ( łącznie 4 zdjęcia na dziecko) 

  • Miejsce (miasto/Kościół)

  • Wiadomość | Napisz trochę więcej o Was i Waszych potrzebach


REZERWACJA: Odbywa sie poprzez BOOKING

więcej o sesji przeczytasz na mojej stronie https://www.robietofoto.pl/

98 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page