top of page
Warunki współpracy - GROUPON (Wrocław)

Oferta promocyjna  wyłącznie dla nowych klientów studio.

 (Np: jeśli byłeś już klientem studio, brałeś udział w sesji indywidualnej lub zbiorowej  realizowanej przez Robietofoto.pl nie możesz ponownie skorzystać z  żadnej sesji na warunkach promocyjnych Groupon , nawet jeśli kolejny  kupon otrzymałeś od kogoś w prezencie)

Sesje z dziećmi do 13 roku życia -  na jej wykonanie wymagana jest zgoda  rodziców lub opiekunów prawnych.​

 

Pamiętajcie, że ważność kuponu to 2 miesiące od daty zakupu. To czas na rezerwację oraz realizację wykupionej sesji zdjęciowej.

Oczekiwanie na wolny termin fotografa to średnio 21 dni roboczych, dlatego tak ważne jest, by zarezerwować wstępnie termin w pierwszych 30 dniach ważności kuponu. Po tym czasie możemy nie zdążyć zrealizować Waszej wymarzonej sesji w terminie ważności a kupon niestety przepadnie bez możliwości zwrotu wpłaconych pieniążków.

Zakup kuponu oraz Rezerwacja sesji jest równoznaczna z zaakceptowaniem poniższych warunków ogólnych.

Zanim umówisz się na sesję , przeczytaj poniższe warunki współpracy 

W celu rezerwacji sesji należy skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 669 160 504 .

Po ustaleniu terminu sesji z fotografem należy wysłać potwierdzenie mailowe na biuro@robietofoto.pl  z danymi kontaktowymi  oraz kodem zabezpieczającym z GROUPON.

 1.  Groupon  : Ważność kuponu -  2* miesiące od daty zakupu.  Kuponu, którego ważność wygasła, nie można zrealizować, a Posiadaczowi Kuponu(Zamawiającemu) nie przysługuje z tego tytułu zwrot kosztów lub odszkodowanie.( niezwłocznie po zakupie kuponu lub grouponu należny zarezerwować sesję. Brak rezerwacji wstępnej ​ w terminie 30  dni od zakupu nie gwarantuje wykonania sesji, przy czym zwrot poniesionych kosztów zakupu kuponu nie będzie możliwy. Czas oczekiwania na wolny termin fotografa to średnio 21 dni roboczych.) Rezerwując sesję  należy uwzględnić okres ważności kuponu oraz czas oczekiwania na wolny termin.

 2. Pakiety promocyjne Groupon - kupon obejmuje wyłącznie ujęcia w formie cyfrowej bez odbitek fotograficznych,Wykonanie sesji zdjęciowej, czas oraz umiejętności fotografa, podstawowy retusz(korekcja barwna,kadrowanie,delikatny retusz skóry),rekwizyty oraz stylizacje w ilościach podanych dla każdego pakietu.

 3. Oferta promocyjna Groupon wyłącznie dla nowych klientów studio. (Np: jeśli byłeś już klientem studio, brałeś udział w sesji indywidualnej lub zbiorowej  realizowanej przez Robietofoto.pl nie możesz ponownie skorzystać z  żadnej sesji na warunkach promocyjnych Groupon , nawet jeśli kolejny  kupon otrzymałeś od kogoś w prezencie). 

 4. Sesje z dziećmi do 13 roku życia -  na jej wykonanie wymagana jest zgoda  rodziców lub opiekunów prawnych.​

 5. Do każdej sesji na warunkach promocyjnych Groupon -Dopłata rezerwacyjna za wynajem studio lub plener  + 75 PLN płatna przelewem na konto firmowe fotografa po wykonaniu sesji.(opłata zostanie doliczona w e-albumie prywatnym zamawiającego)

 6. Wejście na tła fotograficzne - wyłącznie w czystym obuwiu zmiennym lub bez obuwia !!! Brak obuwia zmiennego powoduje przerwanie oraz odwołanie sesji bez zwrotu wpłaconej kwoty  dla Zamawiającego lub doliczenie Kosztu czyszczenia podłogi  - tła fotograficznego 70 zł

 7. Na sesję należy stawić się w wyznaczonym dniu i godzinie. Prosimy o punktualność gdyż to Wasz czas na sesją:) Czas trwania każdej sesji jest opisany w wybranej przez Was ofercie i liczony jest on od ustalonej godziny. (Często po jednej sesji  jest następna dlatego nie mogę przedłużyć sesji w przypadku kiedy się spóźnicie)

 8. Płatności za usługę podstawową z RABATEM(wynagrodzeniem) zakupioną na Groupon.com dokonać można wyłącznie poprzez płatnosć na Groupon.com 

 9. Płatności za usługi dodatkowe takie jak opłata za studio, dokupione ujęcia dodatkowe, albumy zamówione po sesji  czy zamówienia specjalne należny dokonać na konto firmowe wykonawcy BZWBK 91 1090 2398 0000 0001 3209 5163 w terminie podanym na fakturze którą otrzymacie Państwo po realizacji sesji oraz dokonaniu zamówień (lub finalizując zamówienie w Waszym e-albumie)

 10. Sesje  wykonywane są od poniedziałku do piątku,w godzinach 9:30-14:30 Sesje poza godzinami pracy studio +50%  wartości pakietu bez rabatu 

 11. Podczas trwania sesji - zabrania się wykonywania zdjęć (aparatem,smartfonem,tabletem) osobom innym niż fotograf Robietofoto.pl. Nie zastosowanie się do zakazu spowoduje przerwanie oraz odwołanie sesji bez zwrotu wpłaconej kwoty dla Zamawiającego.

 12. Zdjęcia wykonane podczas sesji mogą być wykorzystanie przez Zamawiającego( klienta) wyłącznie do użytku prywatnego.  Zastosowanie do innych celów komercyjnych   ( np : formowa strona www, firmowy profil na Facebook, wymaga uzyskania licencji od fotografa tj: 100 zł/ ujęcie.

 13. Rodzice(Zamawiający) w czasie sesji, ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez dzieci jak i osoby dorosłe.

 14. Sesje plenerowe  Powyżej 20 km  od studio - dopłata 150 zł + 1,4 zł/ km

 15. Na życzenie : makijaż profesjonalny + 150 zł/1os,układanie włosów + 150zł/1os, (nie dotyczy sesji - metamorfozy)

 16. Retusz dodatkowy na  życzenie  + 50zł/1 ujęcie(np : usuwanie postaci, modelowanie sylwetki,"wyszczuplanie sylwetki" zmiana koloru tła itp)

 17. Usługa express  +50% wartości sesji/zamówienia (wartość sesji bez rabatu  plus ewentualne zamówienia :ujęcia,odbitki, albumu) Zlecenie oddane w ciągu 7 dni roboczych od dnia zamówienia na portalu zalamo .com (usługa nie dotyczy albumów oraz foto obrazów na zamówienie)

 18. Sesje dostępne na portalu Groupon.com

 19. Zmiany zarezerwowanego terminu na inny termin należy dokonać z  min. 24-godz. wyprzedzeniem. W przypadku nie stawienia się na wyznaczony termin bez wcześniejszego 24-godz. powiadomienia opłacona sesja przepada bez możliwości zwrotu grouponu kosztów zakupu kuponu.

 20. Zmiana zarezerwowanego terminu sesji noworodkowej (dzieci 5-14 dzień życia)- w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych (nagła choroba,lub inne zdarzenie losowe uniemożliwiające  wykonanie sesji w ustalonym wcześniej terminie, zwłaszcza choroba zakaźna ,dopuszcza się zmiany terminu wykonania usługi na inny termin, na mniej niż 12 godzin przed planowanym wykonaniem usługi .

 21. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych u Wykonawcy (nagła choroba,wypadek lub inne zdarzenie uniemożliwiające wykonanie sesji w ustalonym wcześniej terminie, zwłaszcza choroba zakaźna będąca przeciwwskazaniem do kontaktu z noworodkami oraz kobietami w ciąży) dopuszcza się zmiany terminu wykonania usługi na inny termin, na mniej niż 12 godzin przed planowanym wykonaniem usługi  przez Wykonawcę, Zamawiający oświadcza że nie będzie przedstawiał z tego powodu żadnych roszczeń prawnych oraz finansowych.Wykonawca zobowiązuje się również wykonać sesję w najbliższym możliwym terminie .

 22. Fotograf(Wykonawca) nie przekazuje w żadnej formie zdjęć nieobrobionych,oraz ujęć poza pakietem. Pozostałe ujęcia można wykupić w cenie od 50 zł za sztukę

 23. Wybrane oraz opłacone przez Zamawiającego fotografie zostaną poddane obróbce graficznej oraz dostarczone Zamawiającemu w terminie 35 dni roboczych od dnia otrzymania informacji w z wyborem Zamawiającego (zdjecia w formie elektronicznej, odbitki, zamówione produkty dodatkowe)

 24. Korzystając z usług Robietofoto.pl akceptujesz oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Zgodnie z art. 99 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, rozporządzenie wchodzi w życie 20 dnia po publikacji w Dzienniku Urzędowym UE, a jest  stosowane od dnia 25 maja 2018 r. (RODO)

 25. Administratorem Pani/Pana danych jest Robietofoto.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 321/35. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do wykonania usługi  oraz jej realizacji , w celach kontaktu zwrotnego a także w celach wystawienia faktury oraz w celach księgowych. Tym samym wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w w/w celach. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz umów powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo  dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania na warunkach określonych prawem. Podanie danych jest dobrowolne , ale niezbędne do wystawienia faktury oraz wykonania usługi.

 26. Korzystając z usług Robietofoto.pl  akceptujesz powyższe warunki.

Oferta od 01.01.17

 • 69,99 zł zamiast 150 zł za 30-minutową sesję, maks. 1 stylizacja i 3 zdjęcia (modeling, portret lub biznesowa),30 minutowa sesja dla 1 osoby dorosłej

 • 99,99 zł zamiast 300 zł za 1-godzinną sesję, maks. 2 stylizacje i 5 zdjęć (modeling, portret lub biznesowa),60 minutowa sesja dla 1 osoby dorosłej

 • 159,99 zł zamiast 500 zł za 1,5-godzinną sesję, maks. 3 stylizacje i 7 zdjęć (modeling, portret lub biznesowa),90 minutowa sesja dla 1 osoby dorosłej

 • 199,99 zł zamiast 700 zł za 2-godzinną sesję, maks. 6 stylizacji i 10 zdjęć (modeling, portret lub biznesowa),120 minutowa sesja dla 1 osoby dorosłej

 • 399,99 zł zamiast 900 zł za 2-godzinną sesję (akt, buduar lub sesja ciążowa) w studiu i 6 zdjęć 120 minutowa sesja dla 1 osoby dorosłej

 • 199,99 zł zamiast 600 zł za sesję noworodkową lub niemowlęcą do maks. 2 godz. i 5 zdjęć lub sesję stylizowaną (np. świąteczna, urodzinowa) 45 min i 5 zdjęć, 45 minutowa sesja dla 1 dziecka 8-14 dni lub 6mc+, lub  45 minutowa sesja dla 1 dziecka z rekwizytem np na urodziny

 • 199,99 zł zamiast 600 zł za sesję rodzinną, studio: 5 zdjęć. 60 minutowa sesja dla 2 rodzice + max 2 dzieci

 • cena dotyczy sesji oddanej w formie plików elektronicznych do pobrania z serwera wykonawcy

 

Groupon sesja zdjęciowa - Oferta od 01.07.17- AKTUALNA

 • 199,99 zł zamiast 450 zł za sesję dla 1 dziecka (dziecko samodzielnie siedzące 6 mc+ ,do lat 4)  

  • na tle z rekwizytem i stylizacją, 1-2 stylizacje (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG), 60 min sesja dla 1 dziecka

 • 199,99 zł zamiast 450 zł za sesję dla  1 dziecka + rodzice (6 mc+ ,do lat 5)

  • sesja typu lifestyle w studio (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG),60 min sesja dla 1 dziecka+ rodzice

 • 249,99 zł zamiast 550 zł za sesję dla 1 noworodka (maluszek 8-14 dni życia) z rekwizytem i stylizacją, 2-3 stylizacje

  • (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG). 120 min sesja dla jednego dziecka max 8-14 dni(razem z karmieniem i przewijaniem)

 • 199,99 zł zamiast 500 zł za sesję rodzinną (rodzice + max 2 dzieci od  6mc+ do 6 lat)  na tłach lub plener  

  • (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG),60 min sesja dla 2 rodzice + max 2 dzieci

 • 249,99 zł zamiast 550 zł za sesję brzuszkową,ciążową (7- 8 miesiąc ciąży) na tłach z woalami  

  • (5 najlepszych ujęć poddanych profesjonalnej obróbce w formacie JPG).      90 min sesja dla 1 osoby dorosłej+ dziecko lub partner

 • cena dotoczy sesji oddanej w formie plików elektronicznych do pobrania z serwera wykonawcy

bottom of page