top of page

Sesja dziecięca lub młodzieżowa - plenerowa

Lekka, naturalna sesja plenerowa dla Ciebie lub Twoich bliskich. 

Plener Simple wykonuję z powodzeniem jako sesje rodzinne z małymi jak i dorosłymi dziećmi. Jako sesje na roczek, sesje pokoleniowe, sesje samych par czy sesje brzuszkowe. Zapraszam również z pupilami.

Sesje plenerowe odbywają się w sezonie wiosenno letnim (kwiecień-wrzesień) 

 • lifestylowa sesja plenerowa

 • jako sesja rodzinna, ale i również brzuszkowa, dziecięca czy pokoleniowa a nawet portretowa  

 • sesja ma charakter naturalnego spaceru, ale wykonujemy również ujęcia pozowane

 • oczywiście chętnie dowiem się o jakiej stylizacji marzycie - być może będę mogła spełnić Wasze marzenia

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 1 godziny

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziesz w zakładce cennik

Sesja dziecięca lub młodzieżowa  WHITE

WHITE- to ujęcia a'la  lifestylowe- niesamowicie lekkie i naturalne sesje. Ten rodzaj sesji może być wykonany z powodzeniem jako sesja rodzinna z niemowlaczkami jak i z dorosłymi dziećmi, jako rodzinna sesja urodzinowa, sesja pokoleniowa lub sesja samych dorosłych np dziadków czy sesja pary.

Zapraszam również z pupilami (pieski, kotki)

W sesji WHITE nie skupiamy się na stylizacjach i akcesoriach, a na pełnych emocji ujęciach rodzinnych i Waszych  wspólnych chwilach. Między ujęciami nie pozowanymi wykonam Wam również zdjęcia portretowo-pozowane. 

 • sesja dla całej rodziny, głównie ujęcia wspólne 

 • sesja trwa do max 1   godziny

 • sesja w studio - naturalna, pełna prawdziwych kadrów sesja, na granicy reportażu a'la lifestyle

 • szczegóły jak podstawowe stylizacje oraz kolory ubioru ustalamy przed sesją (szczególnie polecam  biele, czerń lub szarości)

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

Sesja dziecięca lub młodzieżowa ART

Jeśli marzysz o ponadczasowych i ekskluzywnych ujęciach dla Siebie i swoich bliskich ARTYSTYCZNA sesja rodzinna jest dla Was.  

Sesje ART wykonywane są zarówno jako sesje rodzinne, brzuszkowe, sesje par jak i sesje na roczek czy np mama i ja.

 • Sesja rodzinna, pokoleniowa, z maluszkami lub samymi dorosłymi

 • sesja ART -  czarno białe portrety lub kolorowe ujęcia malarskie

 • przepiękne ponadczasowe portrety

 • sesja trwa  zazwyczaj max do 1,5 godziny

 • sesja w studio

 • szczegóły jak stylizacje oraz kolory ustalamy przed sesją

 • szczegóły odnośnie sesji oraz pakietów znajdziecie w zakładce cennik

 • do sesji rekomendowany jest makijaż profesjonalny u Naszej wizażystki  

O sesji 

KAŻDA INNA, KAŻDA WYJĄTKOWA TAK JAK TY.

PLENEROWA, WHITE CZY ART?

Sesje plenerowe i sesje white łączy naturalność kadrów. Obie sesje mają charakter lifestylowy zatem, obie tworzą fotograficzne opowieści dlatego w sesji plenerowej jak i sesji white wybieramy 1 spójną stylizację ubioru. Sesje składają się z wielu kadrów w pakietach od 10 do aż 20 z możliwością rozbudowania o zdjęcia dodatkowe.

 

Sesje Art natomiast z założenia mają mniejszą ilość zdjęć jako zdjęcia portretowe, pozowane.  Każde ujecie może zostać wykonane w innej stylizacji (odzieży) jak i bez zmian spójnie tworzyć całość.

W sesji Art rekomenduję makijaż profesjonalny. 

Każda z sesji możne zostać wykonana jako sesja:

rodzinna, pokoleniowa, na roczek czy kolejne urodziny, jako sesja pary, sesja noworodkowa czy na pół roczku, a także sesja portretowa czy sensualna kobieca/męska 

Jak się przygotować ?

POTRAKTUJCIE TEN DZIEŃ JAK ŚWIĘTO

Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie jednak jakość i komfort sesji zależy też od Was.

Świerze włosy, zadbane paznokcie, dla mamy lekki - rozświetlający makijaż lub podkreślenie rzęs. Potraktujcie to jako dzień relaksu. Wasze dłonie będą najprawdopodobniej mocno zaakcentowane w sesji- szczególnie w sesji white. Dotyczy to zwłaszcza jaskrawego czy poodpryskiwanego lakieru na paznokciach. Pamiętajcie, że te zdjęcia będą Waszą pamiątką na całe życie.

W razie potrzeby współpracuję z profesjonalnymi wizażystami.

O chęci skorzystania z makijażu PRO proszę informować  podczas rezerwacji sesji. (makijaż PRO jest polecany do każdej sesji, jednak szczególnie do sesji ART)

Warto zadbać o spójną garderobę dla wszystkich uczestników sesji, w sesji WHITE to odcienie bieli, ale dopuszczam także odcienie  beżu, szarości lub czerni. Proszę unikać jaskrawych oraz wyrazistych kolorów jak i wzorów. Styl boho sprawdzi się zawsze!

Podobna zasada dotyczy sesji plenerowej Simple- lekka spójna garderoba. Polecane odcienie to biel, szarość, odcienie niebieskiego, ale również czerwienie i zieleni a także żółty - musztardowy. DO wyboru jedna tonacja kolorystyczna dla wszystkich uczestników sesji. 

W sesji ART korzystacie najczęściej z mojej studyjnej garderoby tj body, suknie czy bielizna i woale. Zachęcam jednak do zabrania ze sobą bielizny osobistej jak i pełnej garderoby. Oczywiście służę pomocą oraz konsultacją. 

Co ze sobą zabrać?

 PAMIĘTAMY O  PODSTAWOWEJ GARDEROBIE ORAZ POZYTYWNYM NASTAWIENIU.

Na miejscu, w wybranych pakietach sesji zapewniam podstawową garderobę szczególnie damską, niemowlęcą i dziecięcą.  Akcesoria wraz z przewijakiem do sesji z najmłodszymi oraz wszystkie niezbędne gadżety do sesji jak tła, dodatki.

Jeśli bardzo zależny Wam na sfotografowaniu się z ważnym dla Was elementem np w sesji rodzinnej z najmłodszymi  jakąś ważna dla Was zabawką  np. misiem od babci:) lub ubranku które koniecznie musi być na zdjęciu - zabierzcie je ze sobą. Postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom jednak pamiętajcie również,

że nie wszystko może znaleźć się na zdjęciu. To samo dotyczy np sesji portretowej dla np osoby która gra na gitarze - zabieramy ze sobą.

Potrzebujesz konsultacji? Napisz do mnie.

Studio

PROFESJONALNIE ALE I PRZYTULNIE.

Moje studio wyposażone jest z myślą o Waszych maleństwach, dlatego nie musicie się martwić o jakiekolwiek  potrzebne rekwizyty, mięciutkie kocyki czy ubranka. Na miejscu dostępne jest wszystko co będzie potrzebne do wykonania sesji noworodkowej.

W studio, mimo iż, jest to lokal profesjonalny, panuje domowa atmosfera. Jest ciepło, przytulnie, podobnie jak w bawialni zdejmujemy obuwie. 

 Proszę  jedynie o zabranie ze sobą podstawowych  akcesoriów do karmienia, opieki oraz przewijania noworodka.

Fotografia dziecięca i niemowlęca Wrocław/

Sesje dziecięce we Wrocławiu

sesja dla dziecka, sesja da młodzieży, sesja portretowa na koniec roku szkolnego, sesja dla dziecka, fotograf szkolny wrocław, sesja portretowa dla dziecka, sesja młodizeżowa szkolna, sesja stylizowana dla dziecka, sesja stylizowana dla młodziezy wrocław

bottom of page