top of page

LITE album - piękny maluszek za niską cenę.

LITE ALBUM sprawdza się cudnie w fotografii noworodkowej, rodzinnej oraz dziecięcej. Ma tylko jeden format - 20x20 cm oraz zawsze tę samą ilość kart (5 rozkładówek).

Posiada sztywne oraz rozkładane na płasko karty naświetlane na papierze jedwabnym tak samo jak ekskluzywny album SIMPLE. Nie posiada rozbiegówki wewnętrznej, dlatego po otworzeniu albumu od razu trafia się na pierwszą rozkładówkę. Jest produktem wysokiej jakości ale i przystępnym cenowo. Ulubieniec klientów jako ciekawy dodatek do większego albumu lub samodzielnie np. z sesji świątecznej.


Ten wyjątkowy albumik to ciekawy sposób na zaprezentowanie zdjęć przy sesjach pełnych - regularnych jak i świątecznych, wiosennych, czyli wszędzie tam gdzie nie ma zbyt wielu ujęć i liczy się jakość ale i budżet. Z minisesji powstają najczęściej małe albumy dziecięce, a nasz Lite Album właśnie takie wymagania spełnia (jest kompaktowy i ekonomiczny). 

Jego cechy charakterystyczne to:

  • kompaktowy, kwadratowy kształt (zawsze ma wymiary 20x20cm),

  • stała liczba rozkładówek, czyli 5 sztuk,

  • sztywne karty o gramaturze 800 g/m2 naświetlane na papierze Fuji Silk (jedwabny),

  • otwierane na płasko rozkładówki (tak jak w fotoalbumie SIMPLE),

  • brak wewnętrznej okładki - rozbiegówki (od razu przechodzimy do pierwszej rozkładówki),

  • gruba okładka drukowana.

Koniecznie zajrzyj do swojego panelu klienta . Albumik znajdziesz w zakładce akcesoria zarówno w pojedynczych sztukach jak i jeszcze bardziej atrakcyjnych cenowo pakietach!

Grzech nie skorzystać!Albumik LITE w sesji świątecznej.

Albumik Lite w sesji noworodkowej.

 
225 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page