top of page

Folio Box- Ekskluzywne pudełko ze zdjęciami w nowym rozmiarze

Gwiazda tygodnia! Z wielką duma przedstawiam nasz TOP produkt - Folio Box w nowym rozmiarze! Przepiękny, elegancki i majestatyczny rozmiar 20x30 cm!

Do wczoraj mogliście zamawiać boxy i dedykowane do niego karty wyłącznie w rozmiarze 20x25 cm, które polecam szczególnie w sesjach portretowych i brzuszkowych.

Od dziś w panelu klienta - Gwiazda 20x30 cm w zestawie z pięcioma lub dziesięcioma oprawionymi zdjęciami z Twojej sesji!


Pięć centymetrów więcej pozwala na przepiękną prezentację szerokich kadrów w sesjach plenerowych i noworodkowych.

Karty oprawione w passe-partout przepięknie prezentują się zarówno w boxie, ale dzięki usztywnieniu, są także gotowym produktem do postawienia na półce czy mini sztaludze dziecięcej.


Oczywiście jak zawsze, Box sygnowany jest przepięknym firmowym grawerunkiem dedykowanym do Twojej sesji, a jego ręcznie wykonana oprawa, dobierana jest starannie z wyselekcjonowanych tkanin introligatorskich w najmodniejszych kolorach i fakturach.


Na zdjęciu FolioBox wyprodukowany dla dziewczęcej sesji noworodkowej. Oprawa z aksamitu w odcieniu pudrowego różu, ekskluzywny grawerunek firmowy, oraz 5 kart naświetlonych na papierze jedwabnym oprawionych w klasyczne, białe ramki passe-partout.

I co? Ja jestem oszołomiona! Mam nadzieję, że ty również :)

Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo ekskluzywny produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.


Pudełko FOLIO BOX możesz zamówić w 4 wariantach wysokości : na 5, 10, 15 oraz 20 fotografii, w aż 7 rozmiarach kart do wyboru:

  • 13x18 cm,

  • 20x20 cm,

  • 20x25 cm,

  • 25x25 cm

  • 20x30 cm,

  • 28x36 cm oraz

  • 30x40 cm.

W panelu klienta znajdziesz dwa najpopularniejsze rozmiary tj.

  • 20x25 oraz

  • 20x30 cm.

Pozostałe wielkości możesz zamówić poprzez wiadomość mailową.

Rozmiar jest rozmiarem całkowitym zdjęcia i ramki.

Karty z ramkami passe-partout możesz zamówić również pojedynczo - bez pudełka.Pudełko Folio Box mogę zaprojektować korzystając z wielu dostępnych kolorów opraw. Oprawy wykonywane są z tkanin introligatorskich w tym tkanin aksamitnych oraz eko skór. Kolory takie jak błękit, rozbielony róż i pastelowa mięta świetnie sprawdzą się jako materiały na oprawę pudełka dedykowanego sesjom noworodkowym, dziecięcym czy rodzinnym WHITE.


Ręcznie wykonane pudełko to nie tylko ciekawa forma oprawy fotografii, ale również niepowtarzalny pomysł na prezent dla bliskich. Folio Box ze zdjęciami z sesji noworodkowej z pewnością będzie wspaniałą pamiątką dla dziadków. Box ze zdjęciami prezentuje się bardzo ekskluzywnie, a dodatkowo utrwala wspomnienia na lata.
FOLIO BOX to zestaw składający się z dwóch lub trzech elementów. Ze zdjęć podklejonych na kartach z eleganckimi ramkami passe-partout, ręcznie wykonanego pudełka w wybranym kolorze oraz opcjonalnie pamięci USB.

Do wyboru masz ponad 50 kolorów opraw pudełka składających się z przepięknych tkanin introligatorskich, eko skór oraz tkanin aksamitnych.


Folio Box zamówisz w swoim panelu klienta logując się na którąś z sesji wykonanych w moim studio czyli tutaj : https://zalamo.com/client/ lub poprzez mail.


 
104 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page