top of page

Folio box- czyli piękny wydruk zamknięty w ręcznie wykonanym pudełku.

Twoje zdjęcia mogą zyskać jeszcze bardziej ekskluzywną formę, dzięki oprawie stylowych ramek passe-partout, dostępnych w różnych kolorach od bieli po szarości do czarnego, zamkniętych w pięknym boxie.Niezależnie od tego, jaką formę oddania fotografii wybierzesz, będą jeszcze bardziej efektownie prezentować się w ręcznie wykonanym pudełeczku, w którym dodatkowo mogę umieścić nośnik pamięci kolorystycznie dopasowany do wnętrza opakowania. Pomieści on wszystkie Twoje kadry z sesji, a Ty zyskasz bardzo ekskluzywny produkt ze zdjęciami w papierowej i cyfrowej formie zamknięte w jednym eleganckim pudełku.


Pudełko FOLIO BOX możesz zamówić w 4 wariantach wysokości : na 5, 10, 15 oraz 20 fotografii, w aż 7 rozmiarach kart do wyboru: 13x18 cm, 20x20 cm, 20x25 cm, 25x25 cm 20x30 cm, 28x36 cm oraz 30x40 cm.

Rozmiar jest rozmiarem całkowitym zdjęcia i ramki.

Karty z ramkami passe - parout możesz zamówić również pojedynczo - bez pudełka.


Pudełko Folio Box mogę zaprojektować korzystając z wielu dostępnych kolorów opraw. Oprawy wykonywane są z tkanin introligatorskich w tym tkanin aksamitnych oraz eko skór. Kolory takie jak błękit, rozbielony róż i pastelowa mięta świetnie sprawdzą się jako materiały na oprawę pudełka dedykowanego sesjom noworodkowym, dziecięcym czy rodzinnym WHITE.


Znacie na pewno piękne beże, szarości i czernie które możecie oglądać w studio w produktach pokazowych - te odcienie preferuję w ekskluzywnych sesjach ART.Ręcznie wykonane pudełko to nie tylko ciekawa forma oprawy fotografii, ale również niepowtarzalny pomysł na prezent dla bliskich. Folio Box ze zdjęciami z sesji noworodkowej z pewnością będzie wspaniałą pamiątką dla dziadków. Box ze zdjęciami prezentuje się bardzo ekskluzywnie, a dodatkowo utrwala wspomnienia na lata.Folio Box to nie tylko eleganckie i estetycznie wykonane pudełko. Produkt składa się przede wszystkim ze zdjęć, naświetlanych na papierze jedwabnym, który znacie z moich profesjonalnych odbitek lub drukowanych na przepięknym matowym naturalnym papierze MOHOWK. Do wyboru są karty z fotografiami w aż 6 kolorowych ramkach: białym, czarnym, szarym, kremowym i niebieskim. Kolorystykę kart możesz swobodnie dopasowywać do tematyki zdjęć oraz indywidualnego gustu zamawiając każdą kartę osobno, lub wybierając zestaw składający się z kart, z ramkami w tym samym kolorze co szczególnie polecam.

FOLIO BOX to zestaw składający się z trzech, lub dwóch elementów. Ze zdjęć podklejonych na kartach z eleganckimi ramkami passe-partout, ręcznie wykonanego pudełka w wybranym kolorze oraz opcjonalnie pamięci USB.

Do wyboru masz ponad 50 kolorów opraw pudełka składających się z przepięknych tkanin introligatorskich, eko skór oraz tkanin aksamitnych.

Na fotografii poniżej widzisz Folio Box wykonany z czarnej eko skóry oraz wyściełany czarną tkaniną introligatorską z kartami w rozmiarze 20x25 cm i biało- czarną ramką .


Folio Box zamówisz w swoim panelu klienta logując sie na którąś z sesji wykonanych w moim studio czyli tutaj : https://zalamo.com/client/ lub poprzez mail.

 
451 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

תגובות


התגובות הושבתו לפוסט הזה.
bottom of page