top of page
Świąteczna Galeria

Jak co roku i teraz przygotowałam dla Was ofertę Mini sesji wiosenno - wielkanocnych na sezon 2020

W tym roku sesje są mocno limitowane!

TERMIN: 28-29/03/20

Do Waszej dyspozycji oddam 2  stylizacje mieszczące małych i tych dużych modeli też. Jak co roku, klasycznie, bajkowa scenka na deskach  oraz delikatna sceneria WHITE nawiązująca do sesji regularnych z akcentem świąt i wiosny.

Tegoroczne scenerie pojawią się w niebawem lecz jak co roku, będą nawiązywały do lat poprzednich.  

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

W zależności, który pakiet sesji wybierzecie, przygotujcie 1 do 2 kompletów odzieży.

Lekkie, pastelowe odcienie niebieskiego, pudrowy róż, czy odcienie żółtego są super! :) Obowiązkowo zabierzcie set w bieli !

 

Dzieci od 1 rok+ - sukienki, koszule z muszką, marynareczki. W końcu jest to sesja, zatem przygotujcie się do niej ładnie. Pięknie wyglądają wszelkiego rodzaju beże, brązy, granaty i biele-są to neutralne kolory i zawsze dodaję elegancji. 

 

Odradzam - wszelkie motywy bajkowe, Elzy, Misie, Koniki, krzykliwe wzory itp - nie wygląda to korzystnie w efekcie finalnym.

Odradzam również nasycone i intensywne kolory jak: czerwony - pozostawmy go na zimę.

  • Jako sesje dziecięce i niemowlęce 

  • Dzieci młodsze niż 6 mc - ujęcia wraz z rodzicami 

  • Sesje wykonywane są w wyznaczone weekendy!

  • Zapewniam rekwizyty, tła ozdoby do włosów, garderoba we własnym zakresie 

  • W sesji może wziąć udział 1 do 4 osób - zależnie od wybranego pakietu. Jeśli zamierzacie przyjść większą grupą skontaktuj się ze mną! Dodatkowa osoba na sesji wiąże się z dopłatą + 50 PLN/osoba, ale powiększa też pakiet zdjęć

  • Na sesji wykonam znacznie więcej zdjęć niż w pakiecie. Po sesji otrzymasz e-album online w którym samodzielnie dokonasz wyboru ujęć z zarezerwowanego pakietu. Jeśli spodoba Ci się więcej zdjęć niż w opłaconym pakiecie, będziesz mieć możliwość dokupienia ujęć dodatkowych w atrakcyjnych cenach. Na życzenie również fotoalbumy, fotoksiążki, dodatkowe odbitki, wydruki na płótnach itp. Wszystkie akcesoria będą dostępne po sesji w Waszym systemie - po podaniu unikalnego hasła będziecie mogli zamówić swoje wymarzone gwiazdkowe prezenty z Waszymi zdjęciami.

  • jeśli masz jeszcze wątpliwości, pytania lub potrzebujesz konsultacji napisz mail: biuro@robietofoto.pl lub skontaktuj się telefonicznie 669 160 504 ( tel. czynny pn-pt 9:00-16:00)

  • w sprzedaży również VOUCHERY prezentowe przygotowane pod choinkę! ( do wykorzystania w 2020 roku)

Jeśli nie znajdziesz wolnego terminu, spróbuj skonstatować się ze mną mailowo lub telefonicznie - może uda się coś zaradzić.

 

Ceny obowiązują od 03.02.2020. Ceny oraz pakiety mogą ulec zmianie. Z zastrzeżeniem pakietu MINI.

Prezentowane fotografie przedstawiają przekrój zdjęć z minionych mini sesji świątecznych w latach 2016 -2019

 

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

sesja wielkanocna wroclaw, sesja wiosenna wroclaw, sesja świąteczno wielkanocna, sesja na zajączka, sesja z okazji wielkanocy wroclaw, dobry fotograf dla dzieci, sesja nawielkanoc, sesja na pierwszy dzien wiosny, sesja white wroclaw, sesja white, biala sesja,  co na zajączka dla dizecka, co na zajączka dla dziadków, prezent na zajączka

bottom of page