top of page

Wrześniowy plener - magiczny czas


Długo umawialiśmy się na te sesję, wreszcie przyszedł Wrzesień i kalendarz nie pozostawiał wyboru! Teraz albo nigdy! Pierwszy tydzień września!

Humory dopisały, pogoda bajeczna, temperatura - jeszcze fantastyczna, komary- ilość zabójcza!

A później, każdego następnego dnia... rozpoczęłam oczekiwanie na nowy sezon 2022, wiosnę i start majowych plenerów!


Piękna sesja!


---------------------------------------------------

Sesje plenerowe wykonuję od końca maja do ostatniego dnia września. Rok w rok spotykamy się na wyjątkowej polanie położonej blisko centrum Wrocławia.


Plenery są trudnymi sesjami. Nieokiełznane warunki pogodowe często nie sprzyjają stabilizacji mojego firmowego kalendarza, ale nie ma sytuacji bez wyjścia.

Plenery staramy się rezerwować na celowe terminy jednak jeśli w ciągu dnia widzimy, że warunki pogodowe są niesprzyjające- tak totalnie niesprzyjające czyli ulewa, mocny wiatr- raczej przesuwamy sesje na inny termin. To tyle z technikaliów :) Dodam tylko jeszcze że sesje plenerowe zawsze - wykonuję popołudniami, od godziny 18 po 20 w czerwcu, aż w okolicy września wracamy do godziny 18. Wówczas łapiemy na fotografiach spektakularne efekty złotego słońca :)Rezerwując sesje plenerową weź pod uwagę możliwość zmiany wcześniej ustalonego terminu ze względu na zmienne i ciężkie do przewidzenia warunki pogodowe. Wszystkie sesje w tym sesje plenerowe zarezerwujesz całkowicie online tutaj


Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji, ale potrzebujesz konsultacji, masz pytania czy wątpliwości - skontaktuj się ze na poprzez zakładkę kontakt lub telefonicznie.Sesję zarezerwujesz tutaj - jeśli nie widzisz terminów na plenery - daj znać - wpiszemy cię na listę oczkujących na otwarcie sezonu!
35 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page