top of page

Foto album SIMPLE - Edycja Świąteczna

Foto album SIMPLE to przepiękny, ekskluzywny album z całą gamą metod personalizacji. Sprawdza się cudnie w fotografii noworodkowej, rodzinnej, portretowej a nawet ślubnej.


Dzisiaj prezentuję jak przepieknie zwieńcza sesje świąteczne. Edycja albumu dla sesji świątecznych 2020/21 spersonalizowana została w czerwoną, aksamitną okładkę zawierającą subtelny firmowy grawerunek dedykowany właśnie do Mini sesji świątecznych.


Edycja świąteczna domyślnie ma jeden format - 20x20 cm oraz zawsze tę samą ilość kart (10 rozkładówek). Foto album SIMPLE możesz jednak spersonalizować o dowolny rozmiar, kolor oraz ilość rozkładówek.

Posiada bardzo sztywne oraz rozkładane na płasko karty. Same fotografie naświetlane są na papierze jedwabnym i wklejone tworząc strony podobnie jak w zapewne znanym już Tobie albumiku LITE. SIMPLE posiada dodatkowo okładkę wewnętrzną czyli tzw. rozbiegówkę, która również może zostać wygrawerowana.


Album SIMPLE Jjest produktem bardzo ekskluzywnym, projektowanym zawsze indywidualnie oraz wykonanym z najwyższej jakości materiałów, ale i przystępnym cenowo - szczególnie w rozmiarze dedykowanym dla mini sesji czyli 20x20 cm.

Ulubieniec klientów jako zwieńczenie gotowej sesji i idealny prezent dla bliskich pod choinkę.
Ten wyjątkowy albumik to ciekawy sposób na zaprezentowanie zdjęć przy sesjach pełnych - regularnych jak i świątecznych, wiosennych, czyli wszędzie tam gdzie marzymy o eleganckim produkcie zamiast trzymanych plików na komputerze.


Z mini sesji powstają najczęściej małe albumy dziecięce w rozmiarze 20x20 cm, a nasz SIMPLE obok Lite Album właśnie takie wymagania spełnia (jest kompaktowy, ekskluzywny ale i ekonomiczny). 

Jego cechy charakterystyczne to:

  • gruba okładka obita w tkaninę introligatorską z możliwością graweru,

  • kompaktowy, kwadratowy kształt (dedykowany dla MINI sesji ma wymiary 20x20cm),

  • możliwość personalizacji rozmiaru i ilości rozkładówek

  • możliwość pełnej personalizacji koloru oraz rodzaju tkaniny okładki. Od eko skóry, po aksamit i tkaniny introligatorskie. (dla mini sesji świątecznych to czerwony aksamit oraz elegancki grawer z logo dedykowanym sesji świątecznej),

  • sztywne karty o gramaturze 800 g/m2 , zdjęcia naświetlane na papierze Fuji Silk (jedwabny),

  • otwierane na płasko rozkładówki (tak jak w Lite Album),

  • wewnętrzna okładka - rozbiegówka ,


Koniecznie zajrzyj do swojego panelu klienta . Album znajdziesz w zakładce akcesoria zarówno w pojedynczych sztukach jak i jeszcze bardziej atrakcyjnych cenowo pakietach!

Grzech nie skorzystać!Album SIMPLE w sesji świątecznej.


Album Simple w innych sesjach. 
115 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page